علیرضا فرید در اکران خصوصی فیلم «خنده های آتوسا»؛
امیدوارم فیلمی که حرف مردم است تاثیرگذار باشد

امیدوارم فیلمی که حرف مردم است تاثیرگذار باشدReviewed by مصطفی زبرجد on May 8Rating:
هنردستان: شب گذشته مراسم اکران خصوصی «خنده‌های آتوسا» در پردیس سینمایی کوروش با خیل جمعیت مشتاق برگزار شد.
هنردستان: مراسم اکران خصوصی فیلم «خنده‌های آتوسا» شب گذشته به کارگردانی علیرضا فرید و تهیه‌کنندگی امیر پورکیان در پردیس سینمایی کوروش با حضور عوامل فیلم، اهالی رسانه و خیل مخاطبان برگزار شد.
khandehaye-atoosa_03
بعد از پذیرایی، حاضران همه به سالن سینما رفتند که به دلیل ازدحام جمعیت سالن دیگری علاوه بر این سالن برای اکران در نظر گرفته شد. در این میان هومن اطیابی مجری طرح فیلم بیان کرد: «خنده‌های آتوسا» فیلمی بود که فیلمبرداری آن چهار روز طول کشید و برای ثبت اولیه آن در کتاب گینس اقدام شد.
در ادامه امیر پورکیان عنوان کرد: بعد از صدور پروانه ساخت، اگر کمک‌ها و دلگرمی‌های هومن اطیابی نبود، این اثر ساخته نمی‌شد. همچنین از مستانه مهاجر، عوامل خانه فیلم پروان، پژمان بازغی و دیگر عوامل که من را در ساخت این فیلم حمایت کردند، قدردانی می‌کنم.
پس از سخنان پور کیان، بازیگران فیلم به روی صحنه آمدند و مورد تشویق حضار قرار گفتند.
علیرضا فرید اظهار کرد: از تک تک عزیزانی که وقت گذاشتند و به دیدن فیلم آمدند، تشکر می‌کنم. امیدوارم «خنده‌های آتوسا» در جامعه تاثیرگذاری خود را داشته‌ باشد؛ چون حرفش حرف مردم است.
گفتنی است؛ در این مراسم سیروس الوند، سحر صباغ سرشت، بابک نوری، معصومه کریمی، مستانه مهاجر، شهرام شاه‌حسینی، آیدا پناهنده، رضا یزدانی، آنا نعمتی، امیر جدیدی، هومن بهمنش، آزاده نامداری، محمدحسین فرحبخش، علی انصاریان، امیر احمد انصاری، علی ضیاء، سام نوری، سام درخشانی، هادی ساعی و آرشا اقدسیحضور داشتند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?