رئیس سازمان سینمایی در اختتامیه فیلم کوتاه تهران؛
امید در جهانِ پر از خشونت با زبان هنر محقق می شود

امید در جهانِ پر از خشونت با زبان هنر محقق می شودReviewed by مصطفی زبرجد on Nov 18Rating:

هنردستان: سخنان صمیمانه و البته قابل تاملِ رئیس سازمان سینمایی مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران را گرم کرد.

به گزارش خبرنگار هنردستان؛ حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی در سخنانی با ابراز خرسندی از استقبال تماشاگران از آثار شرکت کننده در جشنواره فیلم کوتاه تهران گفت: دلم می‌خواست هر روز به پردیس سینمایی چارسو می‌آمدم و شور و نشاط شما را می‌دیدم. چون بسیار نیاز دارم که از شما انرژی بگیرم.

وی اضافه کرد: از آقای فرخنده کیش این مدیر خوش اخلاق سپاسگذارم و خوشحالم زیرا وقتی می‌گویند مدیری خوش اخلاق است گویی هدیه‌ای است که از طرف ما اهدا شده است.

رییس سازمان سینمایی انجمن سینمای جوان را امید آینده ایران دانست که سینمای آینده ما را رقم می‌زند و در شهرهای مختلف سفره‌اش گسترده شده است.

وی افزود: در هیچ جای دنیا سراغ ندارم که چنین نهادی باشد که علاقه‌مندان به فیلم سازی را این چنین آموزش دهد.

ایوبی با اشاره به درخشش سینمای ایران در سال گذشته یادآور شد:‌ ما خیلی فیلم نمی‌سازیم اما سال گذشته 97 فیلم بلند ساختیم که 234 جایزه گرفتیم به طوری که سال 93 پر جایزه‌ترین سال سینمای ایران بود.

وی با ابراز خرسندی از جایگاه سینمای ایران در عرصه بین الملل ادامه داد: سی و اندی سال است که ملت ایران با زبان زیبای تصویر با جهانیان سخن می‌گوید. آن هم در جهانی که پر از خشونت و اسلحه است اما سخن گفتن با زبان هنر برآمده از فرهنگ ملت ماست و امیدوارم سینمای جوان نیز امید را به جوانان ما بدهد و وقتی هم که این فیلم‌سازان جوان خیلی حرفه‌ای شدند باز هم همین اندازه خوب و دوست داشتنی بمانند.

ایوبی در پایان صحبتش گفت: من هم مثل شما امیدوارم، پس هستم.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چهارده − 14 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?