انتخاب داوران بخش آثار نمایشی سیما

انتخاب داوران بخش آثار نمایشی سیماReviewed by Khademi on Aug 1Rating:

هنردستان: داوران بخش فیلم ها و سریال های تلویزیونی نخستین جشنواره فیلم سلامت انتخاب شدند.

به گزارش هنردستان؛ محمدرضا فروتن ، داوودمیرباقری ، حسن بشکوفه، کمال تبریزی و دکتر محمد اسلامی داوران بخش فیلم ها و سریال های تلویزیونی نخستین جشنواره فیلم سلامت هستند.
4922095_855 copy
بر اساس اخباری که پیشتر اعلام شده بود در بخش فیلم های تلویزیونی 25 فیلم و در بخش سریال های تلویزیونی ۱۲ مجموعه با هم به رقابت می پردازند.

رحمان سیفی آزاد که مدیریت این بخش را بر عهده دارد به همراه این گروه به داوری فیلم ها و سریال های رسیده در این بخش می نشینند.

حسن بشکوفه  
حسن بشکوفه از جمله تهیه کنندگان سینمای ایران است که در کارنامه سینمایی اش نام هایی همچون: جایی برای زندگی و راه آبی ابریشم به چشم می خورد.

محمدرضا فروتن 
محمد رضا فروتن، بازیگر سینمای ایران است. فروتن فوق لیسانس روانشناسی بالینی دارد و هم اکنون دانشجوی دکترا است. وی در هفدهمین و بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول را برای فیلم های قرمز و به آهستگی از آن خود کرد.

شب یلدا، عادت نمی کنیم، محاکمه در خیابان، اتوبوس شب و عیار 14 از دیگر فیلم هایی است که این بازیگر در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

داود میرباقری 
میرباقری کارگردان کهنه کار سینما و تلویزیون است . سریال های امام علی (ع)، مختارنامه، مجموعه ویدیویی شاهگوش، دندون طلا برای شبکه نمایش خانگی از جمله فعالیت های این کارگردان است.

کمال تبریزی 
تبریزی کارگردان کهنه کار سینمای ایران است. لیلی با من است، یک تکه نان، مارمولک، همیشه پای یک زن در میان است، از رییس جمهور پاداش نگیرید و امکان مینا از جمله ساخته های وی است. تبریزی همچنین سریال هایی همچون شهریار و سرزمین کهن را کارگردانی کرده است.

دکتر محمد اسلامی  
معاون فنی دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.
نخستین جشنواره فیلم سلامت از ۱ تا ۵ شهریور به دبیری دکتر ابراهیم داروغه زاده برگزار خواهد شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?