انتشار “بخشش” با صدای آیسا حیدری

انتشار "بخشش" با صدای آیسا حیدریReviewed by Khademi on Oct 30Rating:

هنردستان: آلبوم موسیقی پاپ و تلفیقی «بخشش» اثری به آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی آیسا حیدری به زودی منتشر و با تیراژ گسترده در سراسر کشور در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

به گزارش هنردستان؛ آلبوم موسیقی «بخشش» با صدای «آیسا حیدری»، مجموعه ایست با ۱۱ قطعه بنام‌های «رسوایی»، «نقاشی»، «دلتنگی»، «ژست تکراری»، «دلخوشی»، «تحقیر»، «تکلیف روشنه»، «بخشش»، «عیدانه»، «چه خوشحالم» و قطعهٔ بی‌کلام «رسوایی» که ترانه سرایان آن «غزل نودهی» و «هادی دشتی» بوده‌اند.

بخشش

این اثر که صمد برقی (ویولن)، امیر فرهنگ اسکندری (تار)، علی فربد نیا (کلارینت، ساکسیفون)، آیسا حیدری (پیانو، گیتار، سینتی سایزر و سازهای الکترونیک)، به نوازندگی قطعات آن پرداخته‌اند، در استودیو پردیس به ضبط رسیده است.

نام آلبوم برگرفته از یکی از قطعات آن است که با موضوع استغفار و طلب بخشش ساخته و پیش‌تر به شکل تک آهنگ منتشر و با استقبال خوبی مواجه شده است، قطعات دیگر اثر هم در سبک‌های تلفیقی و حال و هوایی عاطفی اجرا شده‌اند.

مجوز آلبوم «بخشش» از طریق مؤسسهٔ «نوا گستر آپادانا» صادر شده و این اثر پس از سپری شدی ایام محرم و صفر منتشر و راهی بازار موسیقی خواهد شد که همزمان از طریق سایت «بیپ تونز» نیز در دسترس خواهد بود.

منبع: ایلنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?