انتصاب دو مدیر جدید در موسسه سوره سینمای مهر «حوزه هنری»

انتصاب دو مدیر جدید در موسسه سوره سینمای مهر «حوزه هنری»Reviewed by مصطفی زبرجد on Oct 5Rating:

هنردستان: «سیدمحمد حسینی» به عنوان مدیر مرکز تولید متن و «جعفر حسنی» به عنوان مدیر توسعه هنرهای تصویری استان‌ها منصوب شدند.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی سوره سینمای مهر، محمد حمزه‌زاده قائم مقام رئيس حوزه هنری و مديرعامل موسسه سوره سينمای مهر به صدور حکمی «سیدمحمد حسینی» را به عنوان مدیر مرکز تولید متن سوره سینمای مهر منصوب کرد.

unnamed-2

در متن حکم آمده است:

« نظر به تعهد و تجارب گذشته شما به موجب این حکم به عنوان مدیر مرکز تولید متن مؤسسه سوره سینمای مهر منصوب می‌شوید. با توجه به اهمیت تولید متن و فیلم‌نامه، به عنوان استراتژیک‌ترین قدم در فرآیند تولیدات سینمایی و تأثیر آن در موفقیت سینمایی حوزه هنری در افق 1379، توقع دارم تلاش‌هایتان ما را در تحقق آرمان‌ها و خواسته‌های بزرگمان یاری کند.

اینجانب انتظار دارم با بهره‌گیری از تجارب و دانش نخبگان و مدیران حوزه هنری، برای تحول کیفی این مجموعه اهتمام ویژه‌ای داشته باشید. مضامین راهبردی تولیدات حوزه هنری شامل انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی، دفاع مقدس، سبک زندگی و خانواده محوری، آینده‌نگری مبتنی بر افق تمدن اسلامی، باید سرلوحه اقدامات آن مجموعه باشد. همچنین انتظار دارم در تولیدات مرکز متن، مخاطب محوری و اعتنا به اقتصاد سینما مد نظر باشد.

توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم.»

همچنین «جعفر حسنی» با حکم قائم مقام رئيس حوزه هنری و مديرعامل موسسه سوره سينمای مهر به عنوان مدیر توسعه هنرهای تصویری استان‌ها منصوب شد.

«محمد حمزه‌زاده» در حکم «جعفر حسنی» آورده است:

«نظر به شایستگی‌ها، تجارب کاری و آشنایی شما با مدیریت فعالیت‌های سینمایی حوزه هنری در استان‌ها، به موجب این حکم به عنوان مدیر توسعه هنرهای تصویری استان ها منصوب می‌شوید.

اینجانب انتطار دارم با بهره‌گیری از تجارب و دانش نخبگان و مدیران هنرهای تصویری در مراکز استانی حوزه هنری، برای راه‌اندازی موفق این مجموعه اهتمام ویژه‌ای داشته باشید. ایجاد جریانی پویا و سرشار از خلاقیت هنری در بین سینماگران استانی با محوریت مراکز استانی حوزه هنری، می‌تواند سرلوحه کاری شما باشد. سینمایی حوزه هنری باید به عنوان مجموعه‌ای حرف‌های بودن و جریان‌ساز در سراسر کشور شناخته شود و بتوانند تولیدات فرهنگی با کیفیت خود را با در نظر گرفتن اقتصاد فرهنگ و هنر و به شکلی تجاری به مخاطب عام عرضه کند.

توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم.»

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?