انتصاب قائم مقام مدیر شبکه سه

انتصاب قائم مقام مدیر شبکه سهReviewed by Khademi on Oct 25Rating:

هنردستان: جعفر عبدالملکی به سمت قائم مقام مدیر شبکه سه سیما منصوب شد.

به گزارش هنردستان؛ علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه سیما در حکمی، جعفر عبدالملکی را به سمت قائم مقام خود منصوب کرد.

قائم مقام مدیر شبکه سه

در حکم وی بر تلاش حداکثری برای ارتقای جایگاه ارزشمند این شبکه و محبوبیتی که نزد مخاطبان دارد، تأکید شده است.

متن این حکم به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر عبدالملکی نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند شما در رسانه ملی جنابعالی به عنوان «قائم مقام مدیریت شبکه سه سیما» منصوب می شوید. امید است با توجه به جایگاه ارزشمند این شبکه و محبوبیتی که نزد مخاطبان خود دارد و با عنایت به ماموریت و اهدافی که رسانه ملی برای آن تعیین کرده است، حداکثر مجاهدت و تلاش خود را برای ارتقای این سرمایه عظیم و تولید برنامه هایی در شأن این رسانه طراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گیرید. ایجاد هم‌افزایی لازم در بین بخش های مختلف، بسترسازی مناسب برای حضور نیروهای متدین، انقلابی و متخصص و ارتقای فرآیندهای جاری شبکه، از مهمترین ماموریت‌های جنابعالی در این مسئولیت است. از خداوند بزرگ، عزت، سلامتی، سربلندی و موفقیت شما را خواستارم و از تلاش ها و زحمات قابل تحسین برادر ارزشمند، جناب آقای حمیدی، صمیمانه قدردانی می‌نمایم.»

از مهم ترین ماموریت‌های اشاره شده در این حکم می توان به ایجاد هم‌افزایی لازم در بین بخش های مختلف، بسترسازی مناسب برای حضور نیروهای متدین، انقلابی و متخصص و ارتقای فرآیندهای جاری شبکه اشاره کرد.

جعفر عبدالملکی دکترای جامعه شناسی فرهنگی و مدرس دانشگاه است و پیش از این رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار، مدیر کل پژوهش استان ها و خارج از کشور، مدیر گروه اجتماعی شبکه خبر، مدیر خبر در مراکز استان ها و همچنین مشاور معاون سیما بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?