ابوالفضل جلیلی :
انتظار یک ساله «مسیر معکوس»/دورهمی را ازدست ندهید

انتظار یک ساله «مسیر معکوس»/دورهمی را ازدست ندهیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 10Rating:

هنردستان: ابوالفضل جلیلی گفت: فیلمنامه «مسیر معکوس» را به بنیاد سینمایی فارابی ارائه کردم و بیش از یک سال است که در انتظار به سر می‌برم که ببینم دوستان و مدیران سینمایی برای ساخت این فیلم سینمایی کمک می‌کنند یا خیر

به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ ابوالفضل جلیلی گفت: فیلمنامه «مسیر معکوس» را به بنیاد سینمایی فارابی ارائه کردم و آخرین لحظه های انتظارم است و بیش از یک سال است که در انتظار به سر می‌برم که ببینم دوستان و مدیران سینمایی برای ساخت این فیلم سینمایی کمک می‌کنند یا خیر اگر این اتفاق بیفتد می‌توانم بر کمک کوچکی که آنها می‌کنند حساب کنم اگر هم نشد که راه دیگری باید برای ساخت آن پیدا کنم.

این کارگردان سینما در ادامه صحبت‌هایش در ارتباط با فیلمنامه «مسیر معکوس» خود گفت: تمام مکان فیلمبرداری مورد نظرم در فیلم داخل ایران و پایتخت است.

ابولفضل جلیلی

او همچنین در باره بازیگرانی که در این فیلم در نظر دارد ایفای نقش کنند گفت: بازیگر اصلی فیلمم یک پسر بچه است اما، اگر کمکی شود تصمیم دارم برای نقش‌های حاشیه‌ای از بازیگران مورد علاقه‌ام و چهره و حرفه‌ای استفاده کنم.  البته این نقشها  در فیلم به شدت تاثیر گذار هستند و به قول خودمان صحنه پر کن نیستند.

مهمانی برنامه «دورهمی» نیز بوده‌ام  که به نظرم اگر سانسور نشود برنامه جذابی خواهد شد که توصیه می‌کنم حتما مخاطبین آن را ببینند.

جلیلی نیز در پایان گفت: این فیلم قصه نوجوانی را روایت می‌کند که قصد دارد کاری خطرناک را انجام دهد. «مسیر معکوس» فیلم مهمی است که می‌تواند برای جامعه و جوانان و نوجوانان درس های زندگی را در پی داشته باشد و من امیدوارم که مسئولان سینمای کشور کمی به این امر مهم توجه داشته باشند.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?