روابط عمومی معاونت هنری ارشاد:
انتقال موزه به بنیاد رودکی شایعه است

انتقال موزه به بنیاد رودکی شایعه استReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 8Rating:

هنردستان: مدیر روابط عمومی وزارت ارشاد اسلامی گفت: انتقال موزه هنرهای معاصر به بنیاد رودکی در حد حدس و گمانه‌زنی بوده و شایعه است.

16

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، پس از انتشار خبر انتقال موزه هنرهای معاصر به بنیاد رودکی و برخی اظهارنظرهای صورت گرفته درباره آن؛ امروز روابط عمومی وزارت ارشاد از شایعه بودن این موضوع خبر داده است.

در ایمیل ارسالی ازسوی معاونت هنری وزارت ارشاد آمده است:

“شایعه انتقال موزه هنرهای معاصر به بنیاد فرهنگی هنری رودکی صحت ندارد

متاسفانه از روز گذشته شایعه‌ای مبنی بر انتقال موزه هنرهای معاصر به بنیاد فرهنگی هنری رودکی در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده است.

روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تکذیب این خبر به اطلاع می‌رساند اصولا هرگونه تغییرات در بدنه وزارتخانه‌ها مستلزم تأیید دولت و در برخی موارد  تصویت مجلس شورای اسلامی است.

بنابراین شایعه مندرج در برخى شبکه‌هاى مجازى که در این خصوص منتشر شده؛ صحت نداشته و تکذیب می‌شود.”

این درحالی‌ست که مجید ملانوروزی (مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی کشور) به خبرنگار ایلنا گفته است: این مسئله ازسوی معاونت هنری وزارت ارشاد مطرح شده ولی اینکه در چه زمانی و با چه مکانیزمی انجام شود؛ از آن اطلاع خاصی ندارم.

بهرام جمالی (مدیرعامل بنیاد رودکی) نیز به خبرنگار ما گفت: “چند سالی‌ست که بحث این انتقال مطرح است اما هنوز به طور جدی این مسئله مطرح نشده است.”

با این حال؛ مهدی وجدانی (مدیر روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی) موضوع انتقال موزه هنرهای معاصر را به بنیاد رودکی تنها در حد حدس و گمانه‌زنی می‌داند و می‌گوید: این مسئله از طرف منابع قانونگذار تائید نشده و شایعه‌ای بیش نیست.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?