شامگاه ۱۲ دی‌ماه؛
اهدای جوايز «پالم اسپرينگز» شبی پراميد برای اسكاری‌ها‌ شد

اهدای جوايز «پالم اسپرينگز» شبی پراميد برای اسكاری‌ها‌ شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jan 3Rating:
هنردستان: شب اهدای جوايز در جشنواره بين‌المللی فيلم «پالم اسپرينگز» با حضور چهره‌های مطرح سينمايی، اهدای جوايز و سخنرانی‌های متعدد شامگاه ۱۲ دی‌ماه برگزار شد.
1958300
به گزارش هنردستان به نقل از ورايتي، در حالی كه جشنواره «پالم اسپرينگز» آمريكا از شب اول ژانويه كليد خورد، ديشب مراسم اهدای جوايز اين دوره از جشنواره برگزار شد. مت ديمون در اين مراسم با اشاره به فيلم «مريخی» گفت ريدلی اسكات حتی اگر اين فيلم را نمی‌ساخت، با ساختن «گلادياتور» به اوج خود رسيده بود. وی افزود: تنها چند كارگردان استاد در اين سياره يافت می‌شوند كه ريدلی اسكات يكی از آنهاست. يگ گروه از افراد هستند كه بايد از آنها تشكر كنم اما اينجا اين كار را نمی‌كنم و به صورت خصوصی از آنها تشكر خواهم كرد.

كيت بلانشت نيز جايزه «ديزرت» را برای دستاوردهای هنری‌اش از سيرشا رونان گرفت و در سخنرانی‌اش گفت نمی‌داند اگر تاد هينس كاردان «كارول» و تيم همراهی كننده بازيگران نبودند، به عنوان بازيگر بايد در اين فيلم چه كار می‌كرد.

پس از او رونان نيز جايزه ستاره بين‌المللی را برای بازی در فيلم «بروكلين» گرفت و گفت برای سخنرانی‌اش با جستجوی سخنرانی‌های مريل استريپ و ساندرا بولاک می‌خواست چيزی بنويسد اما به اين نتيجه رسيد كه نه مريل استريپ است و نه بال پريدنی مثل او دارد.

در اين بخش يک جايزه نيز به مايكل فاسبندر اهدا شد كه جايزه‌اش را از دست كيت وينسلت ديگر بازيگر بريتانيايي گرفت كه با هم در فيلم «استيو جابز» همبازی بوده‌اند. او گفت: ممكن است باكس آفيس «استيو جابز» خيلي بزرگ نبوده اما خدا را شكر كه درباره «پارک ژوراسيك» چنين بوده است.

گروه بازيگران «كمبود بزرگ» هم جايزه‌شان را از كارگردان اين فيلم آدام مک‌كی دريافت كردند و كريستين بيل از بازيگران اين فيلم گفت هيچ كس فكر نمي‌كرد آدام مک‌كی بتواند اين فيلم را چنين كارگردانی كند و افزود: اميدوارم اين فيلم مردمی را كه زندگی شان را توسط بانک‌ها از دست دادند، شاد كند. استيو كارل ديگر بازيگر اين فيلم هم گفت: رايان گاسلينگ امشب اينجا نيست و همه ما از او متنفريم و خوشحاليم كه امشب او را اينجا نمي‌بينيم.

جاني دپ هم جايزه «ديزرت پالم» را برای يک عمر دستاورد هنری از دست اسكات كوپر كارگردانش در فيلم «عشای ربانی سياه» گرفت و كاغذهايی را به حضار نشان داده تا بگويد برای سخنرانی آماده بود اما چون سخنانش ۴۵ دقيقه وقت می‌گيرند، اين كار را نمی‌كند.

برايان كرانستون ديگر برنده ديشب بود كه با دريافت جايزه «اسپات‌لايت» قدردانی شد. او گفت ترسيده بود نكند جايزه يک عمر دستاورد را به او بدهند، چون معنايش اين است كه ديگر پير شده است. او سپس با لحنی جدی گفت: عقايد متفاوت است كه ما را به ملتی بزرگ بدل ساخته است.

آليشيا ويكاندر، بری لارسون، رونی مارا و تام مک كارتی از ديگر چهره‌هايی بودند كه ديشب جوايزی در اين جشنواره دريافت كردند.

اين جشن كه در بيست و هفتمين دوره جشنواره شكل گرفت، در شرايط امنيتی جدی برگزار شد و هارولد متسنر مدير جشنواره از اين بابت از همه تشكر كرد.

در اين مراسم بيش از ۲ هزار چهره‌ مشهور حضور داشتند و ۲.۴ ميليون دلار برای انجمن فيلم پول جمع شد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

10 − سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?