در آیین دیدار فیلم گاهی مطرح شد:
اهمیت نمایش فیلم‌ها در سینما به اندازه دریاچه ارومیه است!

اهمیت نمایش فیلم‌ها در سینما به اندازه دریاچه ارومیه است!Reviewed by آزیتا لاجوردی on May 10Rating:

هنردستان: آیین دیداربا عوامل و رونمایی از فیلم سینمایی «گاهی» شب گذشته دوشنبه ۲۰ اردیبهشت در سینما فرهنگ تهران برگزار شد.

فیلم+گاهی+

به گزارش هنردستان به نقل از فارس، محمدرضا رحمانی کارگردان فیلم پیش از نمایش این فیلم با تشکر از فرصتی که برای نمایش فیلم بوجود آمده است گفت:خوشحالم که دوباره اتفاقی افتاده است که سینماگران جمع شدند و چنین جمع های باعث می شود تا سینماگران انرژی های مثبت و خوب بگیرند و فیلم بعدی را بسازند.

وی ادامه داد :باید همه کمک کنیم تا سینما رشد کند و فیلمها به نمایش در بیاید و بیکاری در سینما از بین برود در این میان نمایش فیلمها بسیار مهم است زیرا در آمد نمایش هر فیلمی حتی فیلم کوتاه می تواند سرمایه ای باشد تا گروه سازنده فیلم بعدی خود رابسازد.
رحمانی ادامه داد :اگر برای نمایش همه فیلمها فرصتی بوجود بیاید،دیده شدن فیلمها باعث می شود تا چرخ صنعت سینما بچرخد و به حیات خود ادامه دهد از هنرمندان ،فرهیختگان و اهالی رسانه خواهش می کنم که به این مسئله توجه کنند و حتی می توان برای این موضوع مانند مسئله دریاچه ارومیه یک بحث جدی و فراگیر را بوجود آورد.

امیر پور کیان تهیه کننده فیلم گاهی نیز طی سخنانی گفت : بسیار خوشحالم که امشب فیلم گاهی نمایش داده می شود و جای بازیگران فیلم این جا خالی است که علارغم اینکه دوست داشتند در مراسم حضور داشته باشند اما بدلیل حضور در صحنه تاتر،مسافرت و یا مشغله کاری عذر خواهی کردند .
وی با انتقاد از کسانی که گروه هنر و تجربه و فیلمهای آن را زیر سوال می برند ادامه داد:در سینما دو دسته آدم وجود دارند یک دسته افرادی هستند که حرکت می کنند و کمتر حرف می زنند و گروهی دیگر کسانی که یک جا می نشینند و بیشتر حرف می زنند ما باساختن فیلم گاهی سعی کردیم جز کسانی باشیم که کمتر حرف می زنند و بیشتر حرکت می کنند.
پور کیان ادامه داد: از کسانی که فیلمهای هنر و تجربه را زیر سوال می برند خواهش می کنم که یک فیلم سه دقیقه ای بسازند و بعد بیایند درباره فیلمهای هنر و تجربه حرف بزنند و انتقاد کنند البته هر چقدر فیلمهای هنر و تجربه را نقد کنید ما به عنوان افرادی که در این گروه فیلم داریم عزیزتر می شویم .
پورکیان از ایرج رحمانی که امور تولید فیلم را پیگیری می‌کرد وهمه عوامل فیلم گاهی تشکر کرد.
ایمان افشاریان یکی از بازیگران فیلم نیز گفت :این فیلم یک تجربه جالب و سخت برای تیم بازیگری بود و جای همه آنها امروز اینجا خالی است و امیدوارم این سختی نتیجه خوبی داشته باشد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?