از صبح امروز توسط شرکت نای و نی و پخش هنر نمای پارسیان؛
اولین آلبوم رسمی علیرضا روزگار با عنوان «فنجون برعکس» منتشر شد

اولین آلبوم رسمی علیرضا روزگار با عنوان «فنجون برعکس» منتشر شدReviewed by مصطفی زبرجد on Mar 3Rating:

هنردستان: نخستین آلبوم رسمی علیرضا روزگار با عنوان «فنجون برعکس» صبح امروز (13 اسفندماه 94) به همت شرکت فرهنگی هنری نای و نی به مدیریت مهدی کاشی و شرکت هنر نمای پارسیان در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش هنردستان: اولین آلبوم رسمی روزگار که پس از چهار سال انتظار و با سبکی متفاوت از آثار قبلی وی روانه بازار موسیقی کشور شد دارای 10 قطعه به نام‌های«ثانیه‌های سنگین»، «مکث کن»، «از این فاصله»، «اخلاق بد»، «تبریک»، «فنجون برعکس»، «تلنگر بارون»، «من با تو»، «حال من» و «بارون» است که علیرضا روزگار به همراه برادرش (مصطفی) آهنگسازی تمامی قطعات را بر عهده داشتند.

0

شهاب اکبری و امیر حیدری هرکدام با سه قطعه بیشترین تنظیم را در این آلبوم دارند و انوشیروان تقوی، پازل بند، افشین آذری و حمید مرادی هرکدام با یک قطعه دیگر تنظیم‌کنندگان آلبوم «فنجون برعکس» هستند.

اشعار اولین آلبوم رسمی روزگار از سروده‌های عبدالجبار کاکایی، محمد اسلامی نژاد، امید نعمت االهی، عباس لطفی و علی عباسی است و پازل بند(1قطعه)، انوشیروان تقوی(1قطعه)، امیر حیدری(5 قطعه) و احسان جوادی (3 قطعه) وظیفه میکس و مسترینگ قطعات را عهده‌دار بودند.

محمدرضا قضاوت مدیر اجرایی و «لیلا مقدم» مشاور هنری آلبوم هستند و امین باقری عکاسی و طراحی کاور آلبوم را انجام داده است.

از علیرضا روزگار پیش‌ازاین آلبومی با عنوان «بی کسی» صرفاً برای برگزاری کنسرت‌هایش منتشرشده که «فنجون برعکس» نخستین آلبوم رسمی وی به شمار می‌رود.

وب‌سایت هنردستان از کاربران فهیم خود تقاضا دارد که برای حفظ حقوق صاحب اثر، این آلبوم و سایر محصولات فرهنگی را به‌ صورت اوریجینال تهیه‌ نمایند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?