علی سرتیپی عنوان کرد:
اکران «ایستاده در غبار» فعلا به صلاح نیست

اکران «ایستاده در غبار» فعلا به صلاح نیستReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 10Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی ایستاده در غبار براساس برنامه‌ریزی قرار بود در اکران دوم نوروز 95 به نمایش درآید اما از قرار معلوم؛ اکران آن متوقف شده است.

2

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا؛ علی سرتیپی (مدیرعامل فیلم ایران و پخش‌کننده فیلم ایستاده در غبار) در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ با تایید این خبر گفت: از ابتدا اکران فیلم در نوبت دوم اکران نوروزی به‌صورت قطعی تعیین نشده بود اما یکی از گزینه‌های اصلی بود.

وی ادامه داد: ما علاقه داریم فیلم ایستاده در غبار در بهترین شرایط اکران شود و همینطور دوست داریم فیلم زودتر اکران شود و مردم به تماشای این فیلم خوب بنشینند. به همین دلیل آن را به عنوان یکی از گزینه‌ها برای اکران دوم نوروز 95 مطرح کردیم.

سرتیپی افزود: در جمع‌بندی‌ها به نتیجه قطعی برای اکران این فیلم نرسیدیم و با توجه به وضعیت اکران فیلم‌ها در نوروز 95 و میزان فروش آن‌ها و همچنین سایر مسائل به این نتیجه رسیدیم که اکران فیلم ایستاده در غبار در شرایط فعلی به صلاح نیست.

محمدحسین مهدویان (کارگردان فیلم ایستاده در غبار) نیز در پست اینستاگرامی خود اعلام کرد؛ این فیلم از اکران خارج شده است. فیلم خودم را به خدا سپردم.

ایستاده در غبار یکی از فیلم‌های مورد توجه در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر بود که به زندگی جاویدالاثر احمد متوسلیان یکی از سرداران هشت سال دفاع مقدس می‌پرداخت و جوایز زیادی را از جشنواره فیلم فجر به دست آورد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?