اکران قسمت سوم «انتقام جویان» در سال 2018

اکران قسمت سوم «انتقام جویان» در سال 2018Reviewed by Khademi on Jul 31Rating:

هنردستان: کمپانی دیزنی نام قسمت سوم مجموعه فیلم‌های ابرقهرمانی و پرفروش «انتقام‌جویان» را اعلام کرد.

به گزارش هنردستان؛ اسکرین نوشت: قسمت سوم سری فیلم‌های «انتقام‌جویان» محصول استودیو مارول کمپانی دیزنی با عنوان کامل «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» از تاریخ 4 می 2018 در قالب سه بعدی در سینماهای جهان اکران می‌شود.

انتقام جویان

قسمت اول فیلم «انتقام‌جویان» در سال 2012 به کارگردانی «جاس ودون» و با بازی «کریس ایوانز»، «رابرت داونی جونیور»، «مارک رافالو»، «کریس همسورث»، «اسکارلت یوهانسون» و «ساموئل ال. جکسون» از سوی کمپانی دیزنی در سینماهای جهان به روی پرده رفت و با فروش بیش از 1.5 میلیون دلار هم‌اکنون پس از فیلم‌های «آواتار»، «تایتانیک»، «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» و «دنیای ژواسیک» در رتبه پنجم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای جهان قرار دارد.

«انتقام‌جویان: عصر اولترون» نیز در دنباله قسمت اصلی این فیلم در سال 2015 به کارگردانی «جاس ودون» و با حضور مجدد ستاره‌های قسمت اول این فیلم به سینما آمد و توانست فروش جهانی بالغ بر 1.4 میلیارد دلار را برای کمپانی دیزنی رقم بزند.

همچنین بر اساس اعلام استودیو مارول و کمپانی دیزنی دنباله فیلم «انتقام جویان: جنگ ابدیت» نیز که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده نیز از تاریخ 3 می 2019 میهمان سینماهای جهان خواهد بود.

منبع: ایسنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?