اکران «پایان رویاها» برای مسئولین

اکران «پایان رویاها» برای مسئولینReviewed by Khademi on Oct 22Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی «پایان رویاها» ساخته محمدعلی طالبی نخستین بار با حضور معاونان و مدیران وزارت آموزش و پرورش و مسوولان کانون به نمایش گذاشته شد.

به گزارش هنردستان؛ اولین نمایش فیلم سینمایی «پایان رویاها» برای مسئولین آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شامگاه 28 مهر 1395  بود.

پایان رویاها

در این مراسم کارگردان فیلم «چکمه» اظهار امیدواری کرد با همراهی آموزش و پرورش جریانی به وجود آید تا سینمای کودک و نوجوان بتواند در سراسر کشور به دست مخاطبان اصلی خودش که کودکان و نوجوانان این مرز و بوم هستند، برسد.

طالبی در عین حال خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با فیلم «پایان رویاها» این کار را آغاز کنیم و با فیلم‌هایی که در کانون و دیگر مراکز ساخته می‌شود، کودکان و نوجوانان را به سینما بکشانیم و بچه‌ها بتوانند با آثاری که در کشور خودمان ساخته می‌شود، آشنا شوند.

وی با اشاره به این‌که در ساخت فیلم با دشواری‌هایی مواجه بود، افزود: علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون با حضورش در صحنه‌های فیلم‌برداری، به گروه ما کمک قابل توجهی ‌کرد.

کارگردان فیلم «کیسه برنج» ضمن قدردانی از مهدی ارگانی رییس هیأت مدیره کانون افزود: او از ابتدای تولید فیلم در تمام مراحل  نظارت داشت و با هم‌فکری و هم‌دلی در به سرانجام رسیدن این فیلم نقش مهمی را ایفا کرد.

او در این آیین که تعدادی از معاونان و مدیران وزارت آموزش و پرورش و مدیرعامل، معاونان، مشاوران و مدیران کانون حضور داشتند، بیان کرد: بخشی از کارهای فنی فیلم «پایان رویاها» هنوز باقی مانده است و اظهار امیدواری کرد تا بتواند به زودی با تصویر و صدای بهتری این فیلم را برای کودکان و نوجوانان کشور به نمایش بگذارد.

وی در پایان سخنانش از پیش‌کسوتان و همه‌ کسانی که در این اکران حضور پیدا کردند، تشکر کرد و گفت خوشحالم که در خدمت شما بزرگواران هستم.

در پایان این مراسم حجه‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری عضو هیات مدیره و مدیرعامل کانون از کارگردان و بازیگران این فیلم حسن رستمانی، نسرین بابایی، مجید پتکی، امیرحسام رضایی و شیوا فرهادی تقدیر کردند.

این مراسم در سالن شهید بهنام محمدی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار شد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?