ایران در پنجاه و سومین دوره نمایشگاه کتاب بلونیا حاضر شد

ایران در پنجاه و سومین دوره نمایشگاه کتاب بلونیا حاضر شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 2Rating:

هنردستان: موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران در پنجاه و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب کودک بلونیا شرکت می‌کند.

28232e87509dedeadc0cd2b6a94ea3f5_XL

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، این نمایشگاه از تاریخ 16 تا 19 فروردین ماه برگزار می‌شود. غرفه ایران در این دوره از نمایشگاه 32 متر مربع است. 270 عنوان کتاب از 128 تصویرگر کتاب کودک و نوجوان و 110 مولف در غرفه ایران به نمایش گذاشته می‌شود. آثار عرضه شده درغرفه ایران از 30 ناشر برجسته ایرانی حوزه کودک که از طریق فراخوان انتخاب شده از جمله انتشارات امیرکبیر، افق، پیدایش، چکه، مهاجر، شباویز، خانه ادبیات انتخاب شده است.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برای حضور در این دوره از نمایشگاه برنامه‌های متنوعی از جمله برگزاری روز ایران، معرفی 5 نفر از تصویرگران ایرانی که آثارشان به تصویرگری نمایشگاه بلونیا راه یافته و معرفی کتاب‌های کودک ایرانی که رایت آنها به ناشران خارجی به فروش رفته است در قالب کاتالوگ  را پیش بینی کرده است.

معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب کاتالوگ و بروشور و دعوت از ناشران برای حضور در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران از دیگر فعالیت‌های غرفه ایران خواهد بود.

کشور آلمان مهمان ویژه این دوره ازنمایشگاه است. 300 متر فضا برای نمایش آثار تصویرگران مطرح این کشور اختصاص داده شده است. مسولیت غرفه آلمان بر عهده نمایشگاه کتاب فرانکفورت خواهد بود.

برای اولین بار در سالن 32 بخش رسانه های دیجیتال نیز در پنجاه و سومین دوره نمایشگاه بلونیا فعالیت می کند. در این دوره از نمایشگاه 1200 شرکت کننده از 98 کشور در فضایی به مساحت 24 هزار رو 38 متر فعالیت خواهند داشت. 131 آژانس ادبی نیز در نمایشگاه فعالیت می کنند. در مدت برگزاری نمایشگاه 166 برنامه اجرا خواهد شد و 864 خبرنگار از 33 کشور اخبار مربوط به نمایشگاه را اطلاع رسانی می‌کنند.

پنجاه و سومین دوره نمایشگاه کتاب بلونیا از تاریخ 16 تا 19 فروردین ماه برگزار می‌شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?