با ورود چهارمین شماره مجله؛
«ایما انیمیشن» را در اینترنت ورق بزنید

«ایما انیمیشن» را در اینترنت ورق بزنیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 6Rating:
هنردستان: محمد صفار مدیر مسئول مجله الکترونیکی «ایما انیمیشن» بیان کرد این مجله به عنوان یک رسانه مستقل در حوزه انیمیشن فعالیت خود را از مردادماه آغاز کرده است.
1927738

محمد صفار مدیر مسئول مجله الکترونیکی «ایما انیمیشن» درباره انتشار این مجله گفت: با توجه به اینکه فضای انیمیشن در ایران خالی از یک رسانه دیجیتالی و تخصصی بود، تصمیم گرفتیم شرایطی را فراهم کنیم تا به این نیاز در فضای انیمیشن پاسخ داده شود و به همین منظور طراحی این مجله «ایما انیمیشن» از اسفند ۹۳ آغاز شد و اولین شماره آن مرداد ماه ۹۴ منتشر شد.

وی با اشاره به اینکه ماهنامه الكترونيكی «ايما انيميشن» با هدف ايجاد رسانه ای مستقل برای هنرمندان عرصه پويانمايی فعالیت خود را آغاز کرده است، تاکید کرد: در حال حاضر رسانه های نوین فرصت مناسبی برای تعاملات دو سویه فراهم کرده اند و با توجه به اینکه دسترسی به اینترنت برای همه مردم آسان شده است مخاطب به راحتی می تواند از مجله های الکترونیکی استفاده کند و به همین دلیل کارایی این نوع مجلات نسبت به دیگر رسانه ها بیشتر شده است.

صفار با اعلام اینکه چهارمین شماره مجله الکترونیکی «ایما انیمیشن» آبان ماه منتشر شده است، بیان کرد: این مجله به صورت رایگان برای تمام انیماتورها در سراسر کشور ارسال می شود و آنها می توانند به راحتی از این مجله استفاده کنند.

وی ادامه داد: این مجله شامل بخش هایی اخبار داخلی و خارج، نقد آثار پویانمایی، مقاله های تخصصی، تکنولوژی های نوین، دوبله انیمیشن، معرفی هنرمندان عرصه پویانمایی در حوزه های متعدد دو بعدی و سه بعدی است.

این کارگردان انیمیشن در پایان تاکید کرد : این مجله تنها برای متخصصان طراحی و انیمیشن منتشر می شود که از طریق سایت مجله EEmamag.com و سایت karajpooyanama.Ir می توانند مجله را دانلود کنند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

5 × دو =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?