در نگارخانه مهروا بر گزار می شود؛
«این دیا» در قاب‌ عکاسی

«این دیا» در قاب‌ عکاسیReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 1Rating:
هنردستان: شش عکاس با تجارب و نگاه متفاوت در سفری غیرمشترک به سرزمینی واحد عکاسی کرده‌اند.
به گزارش هنردستان محمدرضا ماندنی یکی از عکاسان نمایشگاه «این دیا» گفت: وقتی یک هنرمند وارد جغرافیای خاصی مثل هند می‌شود نگاه و زاویه دید شخصی خود را دارد و با همان دید با آن جغرافیا برخورد می‌کند اما وقتی هر کس با زاویه دید منحصر به فردی که دارد به همان محیط مشترک وارد شود و عکاسی کند یک شمایل کلی از آن جغرافیا به مخاطب ارایه می‌شود.
وی افزود: این نمایشگاه به این صورت است که هر عکاسی با دیدگاه خود در سفری غیرمشترک به سرزمین هند عکاسی کرده، به عنوان مثال دیدگاه من بیشتر متوجه رنگ و فرم بوده است، مجید سعیدی که عکاس خبری و اجتماعی است نگاه دیگری داشته و سحر فدائیان روی انسان‌ها متمرکز بوده است و بخش جامعه‌شناسی کار را ارائه کرده است.
وی خاطرنشان کرد: وقتی مخاطب وارد این نمایشگاه می‌شود طیف‌های متنوعی از نگاه هنرمندان را روی یک موضوع مشاهده می‌کند که حاصل تلاش 6 فرد است که هر کدام با سبک و سیاق خود به یک سرزمین واحد نگاه کرده‌اند.
وی ادامه داد: سوژه بعضی عکس‌ها در یک لوکیشن خاص کار شده اما دنیایی کاملا متفاوتی دارد، همه کارها با تکنیک عکاسی دیجیتال اجرا شده و ابعاد آن‌ها عموما 50×70 و  چند اثر هم در ابعاد 30×40 است.
گفتنی است؛ نمایشگاه عکس «این دیا» تا 18 آبان در نگارخانه مهروا میزبان علاقه‌مندان به هنر عکاسی است.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شش + شش =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?