بازیگر «من سالوادور نیستم»: لازم است که معضلات اجتماعی را نشان دهیم

بازیگر «من سالوادور نیستم»: لازم است که معضلات اجتماعی را نشان دهیمReviewed by مصطفی زبرجد on Nov 28Rating:

هنردستان: بازیگر «من سالوادور نیستم» عقیده دارد: لازم است که معضلات اجتماعی را نشان دهیم و فرهنگسازی در جهت مثبت انجام شود. روند فعلی اگر ادامه پیدا کند تاثیر لازم خود را خواهد گذاشت.

به گزارش هنردستان مهدی محرابی در خصوص فضای کار در این فیلم به خبرنگار ما گفت: کار در کنار آقای هادی و همه عوامل عالی بود و بدون حاشیه کار را به اتمام رساندیم. در مجموع راضی بوده ‏ام و امیدوارم مخاطبان هم پس از دیدن فیلم راضی باشند.

محرابی در خصوص رواج فیلم های اجتماعی و تاثیر آن بر جامعه بیان کرد: لازم است که معضلات اجتماعی را نشان دهیم و فرهنگسازی در جهت مثبت انجام شود. روند فعلی اگر ادامه پیدا کند تاثیر لازم خود را خواهد گذاشت و این فیلم هم با اینکه این اعتقاد وجود دارد که فیلم گیشه است اما از نظر من بار اجتماعی خودش را دارد و امیدوارم تاثیر خودش را بگذارد.

بازیگر «خشکسالی و دروغ» در خصوص فروش فیلم گفت: در سینمای ایران هیچ چیز را نمی‏ توان پیش بینی کرد اما اگر همه چیز درست پیش رود و مشکلی پیش نیاید فکر می‏ کنم یکی از فیلم ‏های پر فروش امسال باشد.

محرابی گفت: به زودی قرار است کاری را با منوچهر هادی شروع کنیم، ایشان یکی از آدم هایی است که در سینما درست، صادق و پر تلاش است که وقتی مسئولیت کاری را قبول می‏ کند، شبانه روز و بی منت وقت می‏ گذارد.

مهدی محرابی که سومین کار سینمایی خود «خشکسالی و دروغ» را به تازگی به پایان رسانده و دومین کار خود «من سالوادور نیستم» را در نوبت اکران دارد پیش از این در چند سریال، تئاتر و تله فیلم ایفای نقش کرده است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

19 + هجده =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?