در گفتگو با هنردستان؛
بازیگر نقش آیت الله کاشانی از «معمای شاه» می گوید

بازیگر نقش آیت الله کاشانی از «معمای شاه» می گویدReviewed by مصطفی زبرجد on May 6Rating:

هنردستان: حمید منوچهری بازیگر، دوبلور و گوینده رادیو از مجموعه «معمای شاه» و بازی خود در نقش آیت الله کاشانی گفت.

هنردستان: حمید منوچهری بازیگر «معمای شاه» درباره نقش خود در این سریال گفت: محمدرضا ورزی به صورت پراکنده فیلمبرداری کرده اند و معلوم نیست که چه قسمتهایی بازی من است. سخنرانی قسمت گذشته این مجموعه را در مرداد ماه سال گذشته گرفتیم. کار در منزل آیت الله کاشانی را در خیابان لاله زار نو گرفتیم که منزل آقای پیرنیا بوده و الان طب سنتی شده، کارمان آنجا انجام شد که حدودا  دو ماه ضبط داشتیم و الان خود ما متوجه نمی شویم کدام قسمت بازیهای ماست.

Picture-615

این دوبلور و گوینده رادیو در خصوص مجموعه های تاریخی و برداشت هایی که در تولید آن موثر است اظهار کرد: تاریخ را هر کسی به شکلی می بیند و یک جور برخورد می کند بنابراین نمی توانم بگویم آنچه گفته اند درست است یا نه. من در مورد نقشی که دارم بازی می کنم می توانم صحبت کنم .

منوچهری افزود: من 56 سال است که این کار را انجام می دهم، بازی های شخصیت آیت الله کاشانی باید سال 92 تمام می شد اما در مرداد سال 94 تمام شد.

وی در خصوص پیشنهادات و کم کاری اش عنوان کرد: من معمولا از تصویر فرار می کنم چرا که کار من گویندگی، بازیگری، کارگردانی رادیو و مدیر دوبلاژی فیلم است. کار خود را دارم و در هفتاد و پنج سالگی هنوز کار می کنم و هفته ای سه روز در استودیو نقش جهان در حال اجرای نهج البلاغه از ب بسم الله تا ت تمتش هستم.

منوچهری در پایان گفت: عزیزانی که کارشان فقط بازیگری و چهره بودن است باید بازی کنند. من را با صدایم می شناسند و به من لطف دارند. این برای من کافی است و زندگی خود را می گذرانم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?