پوریا شکیبایی در گفت و گو با هنردستان:
برای ادامه راه پدر مشتاقم و علاقه ام سینماست

برای ادامه راه پدر مشتاقم و علاقه ام سینماستReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 13Rating:

هنردستان: فرزند خسرو شکیبایی گفت: برای ادامه راه پدر در سینمای ایران بسیار مشتاقم و خیلی دوست دارم که پیشنهادات برای بازی در سینما باشد.

هنردستان: پوریا شکیبایی فرزند خسرو شکیبایی گفت:  برای ادامه راه پدر در سینمای ایران بسیار مشتاقم و در این زمینه حرفهای زیادی زده شده است تا ببینیم چه اتفاقاتی می افتد و امیدوارم خوب باشد .

50705_526

وی افزود: شش ماه پیش که من به ایران برگشتم یک سری حرفها و صحبتها با برخی دوستان رد و بدل شد که چون هنوز در حد حرف است از آنها نامی نمی برم ولی در حال مذاکراتی هستیم که ببینیم چه اتفاقی می افتد.

شکیبایی در خصوص پیشنهادات ارائه شده عنوان کرد: درخواست ها بیشتر به بازیگری است که من هم بدم نمی آید.

وی در خصوص علاقه خود اظهار کرد: من خیلی دوست دارم که پیشنهادات برای بازی در سینما باشد البته اگر پدر در قید حیات بودند می گفتند تئاتر . حالا باید ببینیم چه می شود، اما انتخابم سینماست.

فرزند «عمو خسرو» سینمای ایران درباره برخوردها در این مدت بیان کرد: برخوردها بین خانواده سینما بسیار عالی بوده و مردم هم تا کنون بسیار لطف داشته و دارند اما باید ببینیم بعد از بازی هم در آینده این لطف پابرجاست یا خیر.

شکیبایی در پایان گفت: مدیران مانعی ایجاد نکرده، از این اتفاق بدشان نیامده است و نارضایتی خود را از این اتفاق تا کنون بیان نکرده اند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?