محمود غلامی در گفتگو با هنردستان؛
برای تولید یتیم خانه ایران متاسفم/ «مردان دره گرگ» نیمه اول اردیبهشت کلید می خورد

برای تولید یتیم خانه ایران متاسفم/ «مردان دره گرگ» نیمه اول اردیبهشت کلید می خوردReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 15Rating:

هنردستان: برای فیلمی که فیلمنامه منسجم، موسیقی، کارگردانی و تدوین خوبی ندارد و هزینه صرف می شود فقط باید گفت متاسفم، همین.

هنردستان: محمود غلامی تهیه کننده، فیلمنامه نویس و عضو هیات داوری بخش ویژه عروج از منا در جشنواره «سما» در خصوص کیفیت آثار در این جشنواره گفت: در بخشی که بنده داور بودم آثار بد نبودند. به هر حال بچه ها در حال کسب تجربه هستند، جشنواره ها تجربی است و زیاد نباید ازآنها انتظار داشت و باید با آنها گام به گام جلو رفت تا به یک نتیجه خوبی رسید.

photo_2016-04-15_17-23-12

وی در خصوص فیلم «یتیم خانه ایران» که درجشنواره سما اکران شد اظهار کرد: پول را خرج تولید یتیم خانه ایران می کنند اما صرف ساخت شهید بروجردی نمی کنند! برای فیلمی که فیلمنامه منسجم، موسیقی، کارگردانی و تدوین خوبی ندارد و هزینه صرف می شود فقط باید گفت متاسفم، همین.

نویسنده «ابوزینب» در مورد تولید فیلم شهید بروجردی گفت: «مردان دره گرگ» تا 15 روز آینده وارد پیش تولید می شود. بودجه آن تامین شده است و من تهیه کننده، روح انگیز شمس کارگردان و نویسنده قربان محمد پور هستند.

وی ادامه داد: نگارش فاز اول و دوم این سریال با محوریت زندگی شهید بروجردی انجام شده است و در آن دوران کودکی، نوجوانی و جوانی این شهید  به نگارش در آمده است.

غلامی در پایان گفت: تحقیق و پژوهش فصل سوم این سریال هم به تازگی  به پایان رسیده است و تنها بخش کردستان آن باقی مانده است که در چند ماه آینده انجام می‌شود. این فیلم در 45 روز ساخته می شود و زمان آن 90 دقیقه است.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?