حمید رضا پگاه در گفتگو با هنردستان:
برای فیلمنامه خوب باید انرژی و زمان هزینه کرد

برای فیلمنامه خوب باید انرژی و زمان هزینه کردReviewed by مصطفی زبرجد on May 23Rating:

هنردستان:  بازیگر «قلاده‌های طلا» با اشاره به اینکه برای فیلمنامه خوب باید انرژی و زمان هزینه کرد، گفت: رونق فعلی سینما اگرادامه داشته باشد شرایط بهتری رقم می خورد و زمان و انرژی بیشتری می توانیم بگذاریم برای اینکه فیلمنامه‌های بهتر بنویسیم و فیلم های بزرگتری بسازیم.

هنردستان: حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون درباره داشتن فیلمنامه خوب در سینما گفت: مهمترین بخش این است که به اندازه ای که فیلمنامه در فیلم اهمیت دارد باید به آن زمان دهیم، انرژی بگذاریم و هزینه آن را پرداخت کنیم در این صورت فیلمنامه خوب اتفلق می افتد.

Hamid-Reza-Pegah_1

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: فیلمنامه نویسان خیلی خوبی داریم که در تمام این سالها ثابت شده است، متاسفانه شاید کمی شرایط اقتصادی و مالی تاثیر گذاشته و زمان فشرده شده که باعث شده از کیفیت برخی کارها کاسته شود. تنها راه این است که به اندازه اهمیت فیلمنامه برای آن زمان گذاشت.

پگاه درباره فیلمنامه نویسی گروهی در سینمای ایران عنوان کرد: همیشه چند نظر بهتر از یک نظر است اما آن کسی که به عنوان کارگردان قرار است نظر نهایی را دهد بتواند به این نظر نهایی و جمع بندی برسد فیلمنامه نویسی گروهی بهترین شکل نگارش است.

وی درباره اکران و فیلم های روی پرده بیان کرد: فیلم های سال جاری خوشبختانه فروش خیلی خوبی داشته و در کنار کمدی ژانرهای دیگر نیز حضور داشتند که مردم استقبال کردند و امیدوارم که تا پابان سال این روند ادامه داشته باشد.

پگاه در پایان گفت: باید به سینمای ایران امیدوار باشیم به ویژه که رونق فعلی اگرادامه داشته باشد شرایط بهتری رقم می خورد و زمان و انرژی بیشتری می توانیم بگذاریم برای اینکه فیلمنامه‌های بهتر بنویسیم و فیلم های بزرگتری بسازیم.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

هفده + 12 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?