مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره خبر داد؛
برج میلاد سالن سینمای رسانه فیلم فجر شد

برج میلاد سالن سینمای رسانه فیلم فجر شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 30Rating:

هنردستان: مشاور دبیر و مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که برج میلاد به عنوان میزبان اهالی رسانه در جشنواره فیلم فجر معرفی شده است.

جشنواره+تابستانه+'شهر+هنر'+در+برج+میلاد+تهران

به گزارش هنردستان سید صادق موسوی اظهارکرد: از آنجایی که برج میلاد به عنوان نماد فرهنگی و ملی کشور خدمات زیادی را به جامعه هنری ارائه کرده است؛ ستاد برگزاری جشنواره پس از گفت‌و‌گوهای طولانی و گمانه زنی با اصحاب رسانه به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی به دنبال راهکارهای ویژه‌ای بوده است.

وی یادآور شد: ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری محترم تهران و مجموعه برج میلاد که در دوره‌های گذشته همکاری سازنده‌ای با جشنواره فیلم فجر داشته‌اند امید است با برنامه ریزی دقیق‌تر و منسجم‌تر، امسال شاهد میزبانی هرچه باشکوه‌تر از اصحاب رسانه و هنرمندان سینمای کشور در برج میلاد باشیم.

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجرادامه داد: درضمن مکان برگزاری کاخ جشنواره پس از بررسی‌های نهایی اعلام خواهد شد.

موسوی در پایان تصریح کرد: اعلام قطعی طرح‌هایی که در ستاد برگزاری جشنواره درحال بررسی است تنها از سوی روابط عمومی جشنواره مورد تایید بوده و هر اظهارنظری دراین باره، گمانه زنی است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نه + سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?