برپایی مراسم یادبود وحید جعفرنژاد در موسسه «ماه مهر»

برپایی مراسم یادبود وحید جعفرنژاد در موسسه «ماه مهر»Reviewed by Khademi on Sep 14Rating:

هنردستان: مراسم یادبود وحید جعفرنژاد هنرمند جوانی که اوایل شهریور ماه درگذشت امروز ۲۴ شهریور در موسسه «ماه‌مهر» برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان؛ علی جعفرنژاد برادر وحید جعفر نژاد درباره برپایی مراسم یادبود برادرش  گفت: درگذشت برادر جوانم هنوز هم برای ما باورپذیر نیست. همان طور که پیش از این با شما در میان گذاشتم از ابتدا قرار بود خارج از مراسم معمول ترحیم، مراسم یادبودی از طرف دوستان این هنرمند جوان و برای اهالی هنر برپا شود.

علی جعفرنژاد

وی ادامه داد: برادرم یکی از هنرجویان موسسه ماه مهر بود و برای همین این مراسم یادبود امروز ۲۴ شهریور در همین موسسه با حضور هنرمندان و دوستان برادرم برگزار می شود.

به گفته وی، در این مراسم نصرت‌الله مسلمیان، بابک اطمینانی، امیر سقراطی، شاهین نوروزی، علیرضا آدم‌بکان سخنرانی خواهند کرد. این مراسم امروز از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برپا می شود

وحید جعفرنژاد متولد ۱۳۶۴ تهران برگزیده «منتخب نسل نو» در سال ۱۳۸۸ بود. این هنرمند برپایی نمایشگاه های انفرادی برشی از کیک آلبالو (گالری هما، ۱۳۹۰)، اتاق خاکستری(گالری هما، ۱۳۹۱)، سری انعکاس (گالری هما، ۱۳۹۲)، پروژه متحدان (دبی، ۱۳۹۴) را در کارنامه دارد و همچنین حضور در نمایشگاه های گروهی جشنوارۀ دامون فر(پردیس ملت، ۱۳۸۹)، حضور در «منتخب نسل نو» (سال ۱۳۸۹)، بازماندگان(موزه باک ژنو، ۱۳۹۱)، سیر طولانی روز در شب(کافه گالری خورشید، ۱۳۹۱)، هفته طراخی۱(گالری هما، ۱۳۹۱) و سال ۲ (خانه هنرمندان ایران، ۱۳۹۲) را در کارنامه دارد.

پیکر این هنرمند فقید چند روز پس از مرگ وی در پزشکی قانونی پیدا شد و به گفته برادر این هنرمند، پرونده رسیدگی به علت مرگ این هنرمند همچنان باز است.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?