برگزاری نخستین تور عکاسی جشنواره بین المللی عکس برج میلاد

برگزاری نخستین تور عکاسی جشنواره بین المللی عکس برج میلادReviewed by Khademi on Aug 21Rating:

هنردستان: دبیر دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران گفت: اولین تور عکاسی برج میلاد برای دانشجویان و هنرآموزان رشته عکاسی برگزار و شرکت کنندگان ضمن بازدید از برج میلاد از بخش های مختلف یادمان ملی ایرانیان عکاسی کردند.

به گزارش  هنردستان؛ حامد رهنما با بیان این مطلب افزود: نخستین تور عکاسی از بخش های مختلف ششمین برج مخابراتی دنیا به مناسبت برگزاری جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با حضور اساتید و دانشجویان عکاسی برگزار شد.

عکاسی

وی ادامه داد: در اولین تور دانشجویان از بخش های مختلف شامل سازه، معماری داخلی و منحصر به فرد برج میلاد و فضای عمومی فریم به فریم عکاسی کردند.

به گفته رهنما با توجه به استقبال بسیار زیاد عکاسان خبری و هنری قرار است دومین تور عکاسی نیز در روزهای آینده  برگزار می شود که زمان و تاریخ دقیق آن اعلام خواهد شد.

دبیر دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران تصریح کرد: آیین اختتامیه دومین دوره این جشنواره اول مهرماه برگزار می شود و مهلت ارسال آثار تا 15 شهریور ماه است و با توجه به استقبال خوب هنرمندان از جشنواره و همچنین  به دلیل برنامه ریزی های صورت گرفته مهلت ارسال آثار تا 15 شهریور ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد.

دبیرخانه دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران از 28 تیرماه کار خود را شروع کرده است و علاقه مندان می توانند تا 15 شهریور ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در بخش روابط عمومی و فرهنگی برج میلاد ارسال کرده و یا متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند فایل آثار خود را  تنها در سایت www.miladfestival.ir بارگذاری کنند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?