حسین یاری خبر داد؛
برگزاری جشنواره «چهل چراغ» به تعویق افتاد

برگزاری جشنواره «چهل چراغ» به تعویق افتادReviewed by آزیتا لاجوردی on May 14Rating:

هنردستان: حسین یاری، سخنگوی جشنواره مردمی فیلم و عکس چهل «چهل چراغ» از به تعویق افتادن زمان برگزاری این جشنواره خبر داد.

چهل+چراغ

 به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، حسین یاری سخنگوی این جشنواره گفت: به دلیل استقبال کم نظیر و درخواست‌های مکرر هنرمندان برای حضور در جشنواره، جمع بندی و ارزیابی آثار مستلزم زمان و دقت کافی است.

سخنگوی جشنواره با یادآوری این‌که نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهلچراغ» با موضوع امام حسین (ع) قرار بود ۲۰ تا۲۳ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ برگزار شود، افزود: زمان برگزاری جشنواره با مشورت صاحب نظران و با توجه به موضوعیت جشنواره که از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، به۲۲ تا ۲۹ شهریور مصادف با عید سعیدقربان تا عید سعید غدیر موکول شد تا بهتر بتوان به این مساله مهم پرداخت.

بخش‌های جشنواره فیلم و عکس «چهل چراغ» عبارت است از: فیلم داستانی، فیلم مستند، فیلم پویانمایی، فیلمنامه، عکس، پوس‌تر و فیلم موبایلی که جمع کل آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ۲۲۰۰ اثر است.

نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» با موضوع امام حسین (ع) و با هدف معرفی و بازتاب عشق به اباعبدالله الحسین (ع) در عرصه‌های ملی و بین المللی، جریان سازی برای تولید و حمایت از آثار در حوزه محتوایی سیرهٔ زندگی معصومین (علیهم السلام) در عرصه‌های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای و تاثیر بر فضای فرهنگ و هنر با اعزام کاروان بین المللی اربعین در تهران برگزار خواهد شد.

سفر به کربلای معلی به همراه ۱۵۱۵ عدد سکه طلا در بخش‌های مختلف سهم برگزیدگان جشنواره «چهل چراغ» خواهد بود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?