یکشنبه نهم اسفندماه؛
بزرگداشت «محمود کلاری» در جمع تصویر سالی‌ها برگزار می‌شود

بزرگداشت «محمود کلاری» در جمع تصویر سالی‌ها برگزار می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Feb 27Rating:

هنردستان: سیزدهمین دوره جشن «تصویر سال» از محمود کلاری عکاس و فیلمبردار تجلیل می‌کند.

2011621

به گزارش هنردستان به نقل از مهر، در ادامه بزرگداشت چهره‌های شاخص «تصویر» در ایران که از سال گذشته با تجلیل از حضور موثر اکبر عالمی در رشته‌های تصویری از سوی جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر آغاز شد، امسال از محمود کلاری به عنوان چهره‌ای شاخص و خلاق در سینمای ایران که فیلمبرداری ۷۶ فیلم سینمایی را در کارنامه حرفه ای خود دارد، تجلیل خواهد شد.

این برنامه روز یکشنبه نهم اسفندماه ۱۳۹۴ ساعت ۳۰: ۱۸ در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران با حضور هنرمندان و اهالی فرهنگ برگزار می‌شود.

در این مراسم علاوه بر نمایش سکانس‌هایی از آثار سینمایی محمود کلاری، سینماگران دیروز و امروز در باره ویژگی‌های کار با محمود کلاری سخن می‌گویند.

همچنین گزارشی از آخرین بزرگداشت بین المللی محمود کلاری که فوریه ۲۰۱۶ از سوی انجمن فیلمبرداران فرانسه AFC همراه با برگزاری مسترکلاس و نشست پرسش و پاسخ و اهدای تندیس کم فلکس (CAMEFELX) برگزار شد، ارایه می‌شود.

باد ما را خواهد برد، بوی کافور عطر یاس، گبه، ماهی و گربه، آفساید، مرگ ماهی، جدایی نادر از سیمین، گذشته، بابا عزیز و ابر و آفتاب ده فیلم منتخب انجمن فیلمبرداران برای نمایش در مراسم بزرگداشت محمود کلاری بود که از ششم تا دهم فوریه ۲۰۱۶ در فرانسه به نمایش درآمد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?