با حضور معاون رییس جمهوری، هنرمندان و مدیران سینمایی؛
بنای باغ هنر در پارک پردیسان نهاده می‌شود

بنای باغ هنر در پارک پردیسان نهاده می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Mar 7Rating:

هنردستان: اهالی هنر در مراسمی با حضور دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و مدیران سینمایی و فرهنگی و هنری با کاشت درخت، بنای باغ هنر در پارک پردیسان را ایجاد می کنند.

جشنواره+فیلم+سبز

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز، مراسم «هفته طبیعت» به همت انجمن تمدن سبز هنرمندان حامی محیط زیست، سازمان محیط زیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ، مدیران فرهنگی، هنری و سینمایی و اهالی سینما، تئاتر، موسیقی و هنرهای تجسمی صبح روز پنجشنبه 20 اسفند از ساعت 10 صبح در سالن همایش های مرکز محیط زیست پارک پردیسان برگزار می شود.
همچنین در این مراسم دکتر علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز به همراه 70 کودک کار و 70 مسافر پاک در این مراسم حضور یافته و در ادامه ، اهالی فرهنگ و هنر با کودکان کار و مسافران پاک اقدام به درختکاری می‌کنند.
گفت وگو درباره مسائل زیست محیطی ، سخنرانی اهالی فرهنگ و هنر درباره دغدغه‌‌های محیط زیستی و بحران آب از دیگر بخش های این برنامه است.
برای اطلاعات بیشتر درباره جشنواره بین المللی فیلم سبز به وب سایت www.iigff.org مراجعه کنید.
پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز به دبیری فرهاد توحیدی به همت انجمن تمدن سبزهنرمندان حامی محيط زيست 24 تا 31 اردیبهشت برگزار می شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?