با اجرای کنسرت پنجشنبه شب؛
«بنیامین» از سالن میلاد به استکهلم رفت

«بنیامین» از سالن میلاد به استکهلم رفتReviewed by آزیتا لاجوردی on May 13Rating:
هنردستان: بنیامین بهادری پنجشنبه شب در دو سئانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه رفت.
71291_635987039581166215_m

به گزارش هنردستان به نقل از هنرآنلاین خواننده جوان پاپ پنجشنبه‌شب 23 اردیبهشت‌ماه در حالی روی صحنه سالن میلاد رفت که چند ساعت بعد از این اجرا او ایران را به مقصد استکهلم ترک کرد.

کنسرت شب گذشته بنیامین بهادری در حالی پرشور و هیجان برگزار شد که وی در طول تمام اجرای آهنگ‌ها، از عشق و دوست داشتن و هدیه آن به یکدیگر سخن گفت. نورپردازی سالن در این کنسرت متفاوت از هر شب صورت گرفت، سالن جای سوزن انداختن نبود آهنگ “هفته عشق” طبق پیش‌بینی مردم نخستین آهنگ بنیامین بود.

آهنگ دوم بهادری، “آی تو” بود که بنیامین در میانه اجرا وی به حضار گفت که هر کسی که عشقی دارد و کسی را دوست دارد همین الان به او بگوید که دوستش دارد. همه می‌گویند که اجرای سئانس اول کنسرت‌ها شور و هیجان دوم را ندارد اما این مردم امشب نشان دادند که اینگونه نیست. بنابراین باید رکورد بشکنیم. وقتی قطعه “لکنت” منتشر شد آن‌ور‌آبی‌ها گفتند خواننده کاری نکرده است بلکه چند کلمه را به یک نرم‌افزار داده و سیستم این‌طوری برایش درست کرده است. حالا من دوست دارم همه شما امشب آن خواننده‌ای باشید که می‌گفتند نمی‌تواند بخواند. این‌ها مقدمه‌ای برای اجرای قطعه بعدی بود.

مهم‌ترین و خاطره‌انگیزترین اتفاق این شب، همخوانی هواداران بنیامین در قطعه‌ “چند متر مکعب عشق” بود. ابتدا بنیامین از همه تقاضا کرد که فلاش‌های گوشی‌های خود را روشن کنند و در ادامه چند بار این قطعه را با هوادارانش خواند.

از نکات جالب دیگری که رخ داد این بود که برای قطعه آخر اعضای ارکستر یک به یک رو به حضار خداحافظی کردند و از سالن خارج شدند که و تنها بنیامین روی سن بود و مردم که قطعه “خاطره‌ها” را به عنوان آخرین قطعه هم‌خوانی کردند.

اکنسرت بنیامین با اجراهای قبلی او تفاوت‌هایی داشت. پررنگ‌تر شدن نقش سولوهای تمپو و پرکاشن علیرضا میرآقا و همچنین ریتمیک تر شدن بخش الکترونیک قطعات از جمله این تفاوت‌ها بود.

قطعات اجرایی

آهای تو، هفته عشق، حالم بده، تنگ غروب، حواسم به تو، لکنت، مدار، خواب، منو ببخش، لیلی در پاییز، دنیا دیگه مث تو نداره، چند متر مکعب عشق، صدای قلب تو و چتر خاطره قطعات اجرایی این کنسرت بودند.

مهمانان ویژه

رستاک حلاج، آزاده نامداری و امیر دلاوری مهمانان ویژه این اجرا بودند.

اعضای ارکستر

علیرضا میرآقا (ترومپت و پرکاشن)، آرش سعیدی (گیتار بیس)، محمد موجرلو (گیتار آکوستیک و بک وکال)، آلن بارسخیان (گیتار الکتریک)، استیو آوانسیان (درامز) و علی منصوری (کیبورد و رهبر ارکستر) اعضای ارکستر بهادری را تشکیل می‌داند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?