با اعلام پایان توقیف یک سال و نیمه
«بهار» در راه است

«بهار» در راه استReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 15Rating:

هنردستان: مدیرمسئول روزنامه «بهار» با اعلام پایان توقف یک سال و نیمه انتشار این روزنامه گفت: روزنامه «بهار» از هفته آینده قرار است روی پیشخوان بیاید.

به گزارش هنردستان به نقل از پایگاه خبری، تحلیلی بهارنیوز، سعید پورعزیزی در این رابطه تاکید کرد: روزنامه بهار سعی می‌کند در فضای رسانه‌ای کشور به طور شفاف به وظیفه اصلی خود که اطلاع‌رسانی صحیح است، عمل کند.
وی ابراز امیدواری کرد که ‌این روزنامه اصلاح‌طلب بتواند جایگاه گذشته‌اش را در میان مخاطبان حفظ کند.
پورعزیزی درباره انتشار مجدد روزنامه «بهار» توضیح داد: این روزنامه مشکل سپری کردن دوران توقیفش را ماه‌ها پیش گذرانده بود؛ یعنی در واقع پاییز سال گذشته دوران توقیف شش ماهه این روزنامه به پایان رسیده بود اما امکان انتشار به لحاظ هزینه‌ای و امکانات وجود نداشت که این مشکل اخیرا حل شد. امیدواریم بتوانیم از اواخر شهریور ماه – شنبه هفته آینده – روزنامه «بهار» را مجدداً منتشر کنیم.
مدیرمسئول روزنامه بهار اعلام کرد: روزنامه «بهار» با همان رویکرد سابق و طبق روال گذشته با تعداد صفحات قبلی (۱۶ صفحه) از شنبه – ۲۸ شهریور ماه – منتشر می‌شود. فعالیت روزنامه «بهار» همچنان حرفه‌ای خواهد بود و این روزنامه سعی می‌کند با انتشار اولین نسخه خود و همچنین نسخه‌های آینده‌اش، جایگاه گذشته خود را به دست بیاورد.
پورعزیزی سپس در پاسخ به اینکه آیا روزنامه «بهار» در اولین نسخه خود گزارش خاصی خواهد داشت؟ گفت: ما گزارش‌های کاری‌مان را بر اساس اتفاقات روز تعیین می‌کنیم اما در اولین نسخه از این روزنامه سعی می‌کنیم بتوانیم در عرصه مطبوعات کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم.
وی همچنین درباره اینکه اکنون سردبیری روزنامه «بهار» را چه کسی برعهده دارد؟ پاسخ داد: در شماره اول سردبیر این روزنامه مشخص خواهد شد. آقای امیرعباس نخعی از همکاران سابق این روزنامه است که سردبیری روزنامه را برعهده دارد، وی دوران متمادی در روزنامه «بهار» همواره همراه ما بودند و از این پس قرار است سردبیری روزنامه را برعهده داشته باشد.
مدیرمسئول روزنامه بهار در بخشی دیگر از صحبت‌هایش با اشاره به مطالبی که در برخی سایت‌های خبری و رسانه‌ها درباره روزنامه «بهار» منتشر شده است، توضیح داد: هفته گذشته شایعه‌ای درباره انتشار روزنامه «بهار» در برخی سایت‌ها منتشر شد که مربوط به خط مشی این روزنامه می‌شد. بنده همان موقع این شایعه را تکذیب کردم و الان هم می‌خواهم تاکید کنم که روزنامه «بهار» با خط مشی اصلاح‌طلبی و بدون هیچ وابستگی به تشکیلات و احزاب خاصی منتشر خواهد شد.
پورعزیزی تاکید کرد که روزنامه «بهار» با سرمایه بخش خصوصی منتشر می‌شود و ارتباط تشکیلاتی با هیچ ارگانی ندارد.
به گزارش هنردستان، روزنامه‌ «بهار» ششم آبان‌ماه سال ۱۳۹۲ به دنبال انتشار مقاله‌ای با عنوان «امام؛ پیشوای سیاسی و یا الگوی ایمانی؟» با حکم هیأت نظارت بر مطبوعات توقیف و پرونده‌اش به دادگاه ارسال شد.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

8 − 8 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?