درخواست کمک مجری نوستالژیک تلویزیون در گفتگو با هنردستان؛
به خاطر قسط بانک خط همراهم را به فروش گذاشته ام/ پخش”ماجراهای قلقلی1″ تا دو روز آینده

به خاطر قسط بانک خط همراهم را به فروش گذاشته ام/ پخش"ماجراهای قلقلی1" تا دو روز آیندهReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 16Rating:

هنردستان: بازیگر نقش قلقلی گفت: اهل نق زدن نیستم اما بیکاری و فشار اقساط موسسه های اعتباری آنچنان عرصه را بر من تنگ کرده که روز گذشته در اینستاگرام با گذاشتن پستی خط موبایلم را به فروش گذاشته ام.

هنردستان: شهرام لاسمی بازیگر نقش قلقلی در خصوص پست اینستاگرام خود که در فضای مجازی منتشر شده گفت: از شدت بیکاری و فشار اقساط موسسه‌های اعتباری خط موبایلم را به فروش گذاشته ام.

135590_3186342730_1000_667

 

وی در این باره اظهار کرد: وام اول سال نود و دو بود که بیست میلیون وام برای پرداخت قرضها و کرایه خانه گرفتم.

بازیگر نقش قلقلی ادامه داد: دومین وام پنج میلیون بود که مجبور شدم یازدهم دی ماه نود و سه همان شبی که شب قبلش خبر فوتم پخش شده بود بخاطر کرایه خانه وام بگیرم. وقتی که همه تماس می گرفتند تا خبر سلامتی مرا بگیرند من در موسسه اعتباری درحال گرفتن وام بودم تا کرایه خانه ام را پرداخت کنم.

لاسمی عنوان کرد: به خدا اهل نق زدن نیستم اما عرصه بر من در حد انفجار تنگ شده که مجبور شدم فروش خط موبایل خود را در اینستاگرام قرار دهم تا به کمک پول آن قسطهایم را پرداخت کنم.

بازیگر “شهر اردیبهشت” درباره کارهای این روزهای خود بیان کرد: در پروژه «ماجراهای قلقلی 1» چند ماهی در شهر رامسر افتخار کار داشتم و این مجموعه به آن چیزی که بچه‌های امروز به آن نیاز دارند توجه کرده است. پخش این اثر تا دو روز آینده در شبکه نمایش خانگی  آغاز می شود.

لاسمی در پایان گفت: در “شهر اردیبهشت” مهرداد فلاحتگر که این روزها در حال اکران در بابل است بدون دستمزد بازی کردم. در آن نقش یک معلم را ایفا می کنم و برای اولین بار در سینما حرف می زنم.

 

 

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?