در دبی و ایران
بازیگران امریکایی، عرب و روس «به دنبال بهاران» آماده بازی می‌شوند

بازیگران امریکایی، عرب و روس «به دنبال بهاران» آماده بازی می‌شوندReviewed by مصطفی زبرجد on Nov 7Rating:

هنردستان: شش بازیگر خارجی اعم از امریکایی، عرب و روس در به دنبال بهاران حضور دارند و محسنی نسب در دوبی در حال بررسی پیش تولید کار است.

محسن محسنی نسب کارگردان سینما در خصوص یکی از  آثار در حال ساخت خود «به دنبال بهاران» گفت: برای هماهنگی و پیش تولید بخش دبی و پیگیری لوازم و لوکیشن کار از سه شنبه به دبی آمده ام و وسط هفته به تهران بر می‌گردم.

وی افزود: پس از بازگشت به تهران حداقل تا یک ماه مراحل پیش تولید را داریم و سپس کل فیلم در دبی و عمان فیلمبرداری می شود.

محسن محسنی نسب

محسنی نسب در خصوص لوکیشن های کار در دبی اظهار عنوان کرد: فرودگاه، اسكله، جاده هاي بياباني، آپارتمان، رستوران خارج از شهر، هتل، رستوران شهری و خیابان از لوکیشن‌های فیلمبرداری کار در این کشور هستند و فرودگاه مهمترین و سخت ترین لوکیشن این کار است.

این کارگردان سینما در خصوص بازیگران «به دنبال بهاران» گفت: علی صادقی در حال حاضر تنها بازیگر ایرانی انتخاب شده فیلم است و بازیگران خارجی اصلی کار یک آمریکایی، دو عرب و سه روس هستند.

وی ادامه داد: یک ماه پیش تولید، 45 روز فیلمبرداری و یک ماه مراحل فنی کار طول خواهد کشید و تمام تلاشم را می‌کنم تا فیلم به جشنواره فجر برسد.هزینه ساخت «به دنبال بهاران» نیز حدودا دو میلیارد است.

کارگردان «یاس های وحشی» در خصوص جشنواره فجر امسال بیان کرد: این جشنواره اصلی ترین جشنواره ملی ایران است و برای من اهمیت زیادی دارد، سینما یک هنر گروهی است و فيلمنامه اثر کیفیت خوبی دارد بنابراین اگر امكانات، لوازم مناسب و یک تیم با عوامل خوب فراهم شود اثر مهمی تولید خواهد شد.

محسنی نسب گفت: جشنواره 34 بسیار جذاب و مهم خواهد بود اما من همیشه برای مردم فیلم ساخته‌ام و دوست دارم آنها فیلمم را دوست داشته باشند بنابراین تلاش می‌کنم بهترین اثر زندگی‌ام را تولید کنم.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پنج × 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?