به صدا درآوردن زنگ نمایش «پری» توسط محب اهری

به صدا درآوردن زنگ نمایش «پری» توسط محب اهریReviewed by Khademi on Aug 10Rating:

هنردستان: حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت تئاتر ، تلویزیون و سینما پنجشنبه 21 مرداد زنگ افتتاحیه نمایش«پری» را به صدا در می‌آورد.

به گزارش هنردستان؛ حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون که پس از سپری کردن بیماری و در حال حاضر از سلامتی کامل بهره می‌برد پنجشنبه  21 مرداد ساعت 21 زنگ افتتاحیه نمایش را به صدا در می آورد.

محب اهری

نمایش نوشته خیرالله تقیانی پوراست که داستان یک گروه مطرب در دوران قحطی و گرانی زمان  قاجار تلاش دارند تا به کاخ شاه وارد شوند در این حین دچار معضلاتی می شوند.

آزاده زارعی ،امیرکربلایی زاده ،مجید یاسر ،سامان دارابی ،علیرضامهران ،یزدان فتوحی ،کامبیز امینی ، محمدخداوردی ،مهدی زمین پرداز، فرزاد حاتمیان ،آرش دولتی و امیر حشمتی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین حمید علی نژاد تهیه کننده ، سعید نقدزاده مدیر تولید،علیرضا مهران طراح صحنه و لباس ، فرشاد ارج دستیارکارگردان ، مسعود عربی طراح گریم ،علی المعی آهنگساز و رضوانه عبیری منشی صحنه این نمایش را برعهده دارد.

گفتنی است نمایش «پری » به کارگردانی امیر غفارمنش از 21 مرداد تا 18 شهریور به مدت 90 دقیقه ساعت 21 در تالار حافظ روی صحنه می رود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?