انسیه شاه حسینی:
«به کودکان شلیک نکنید» هنوز متوقف است

«به کودکان شلیک نکنید» هنوز متوقف استReviewed by آزیتا لاجوردی on Jul 4Rating:

هنردستان: در حال حاضر بسیاری از فیلم‌ها شرایطی شبیه به فیلم ما را دارند و ساختشان به تعویق می‌افتد.

به گزارش هنردستان؛ انسیه شاه حسینی کارگردان سینما که چندی پیش پروانه ساخت فیلم سینمایی «به کودکان شلیک نکنید» را دریافت کرده است، در خصوص آخرین وضعیت این فیلم گفت: تولید «به کودکان شلیک نکنید» هنوز متوقف است؛ منتظریم که اتفاق خوبی بیفتد و کار را شروع کنیم.

انسیه شاه حسینی

وی ادامه داد: آن قسمتی که به من به عنوان کارگردان کار مربوط می شود آماده است و باقی موضوعات به تهیه کننده فیلم برمی گردد.
کارگردان «زیباتر از زندگی» در خصوص دلیل تعویق در ساخت «به کودکان شلیک نکنید» بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از فیلم ها شرایطی شبیه به فیلم ما را دارند و ساختشان به تعویق می افتد؛ بودجه یک مشکل عمومی است که همه فیلم‌ها برای شروع درگیرش هستند و فکر می کنم «به کودکان شلیک نکنید» هم در همین بخش قدری مشکل دارد.
شاه حسینی در بخش پایانی صحبت هایش با اشاره به این موضوع که هنوز بازیگران و لوکیشن های فیلم را انتخاب نکرده است، اظهار کرد: فکر می کنم به زودی مشکلاتمان حل شود و بتوانیم کار را کلید بزنیم.
گفتنی است؛ شورای صدور پروانه ساخت در تاریخ 25 آذر با ساخت فیلمنامه جدید شاه‌حسینی به نام «به کودکان شلیک نکنید» به تهیه‌کنندگی سید سعید سیدزاده با موضوع توسعه طلبی آمریکا در منطقه موافقت کرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?