تئاتر فیزیکال« هذيان » به روی صحنه می رود

تئاتر فیزیکال« هذيان » به روی صحنه می رودReviewed by Khademi on Jul 19Rating:

هنردستان: تئاتر فيزيكال “هذيان” با طراحي و اجرای بهزاد غلامی از ٣١تيرماه در تماشاخانه موج نو به روی صحنه خواهد بود .

 به گزارش هنردستان به نقل از به نقل از روابط عمومی؛ تئاتر فيزيكال “هذيان” با طراحی و اجرای بهزاد غلامی از ٣١تيرماه دوره ي اول اجرای خود را در تماشاخانه موج نو آغاز خواهد كرد و تا ١٢مرداد روی صحنه خواهد بود .

هذیان

هذيان از مرگ تدريجی شروع مي شود و به مرگ حقيقی می رسد ، در مسير زندگی جريانهايی هستند كه انسان را درانزوا فرو مي برند ، حاصل اين انزوا ، سرخوردگی وبن بست هاي احساسی و از بين رفتن اميد و از بين رفتن روياها ست  و در انزوا  هر چه ديده می شود سياهی ايست ، شرايط برای رسيدن به اين مرگ تدريجی گاه آنقدر هموار است كه گويا اين مسير براي تو محيا شده است ، نفس كشيدن در اين بحران روانی همان مرگ تدريجي است و هذياني است از زندگي . هذيان ، از زندگي مي گويد كه در بن بست قرار دارد .

از دیگر عوامل این کار می توان به طراح و اجرا: بهزاد غلامی، موزیک: نیما منظوری، طراح نور: سیامک قدکچیان، گریم: محبوبه محمدی، گروه کارگردانی: حامد خلیلی – مهیار بختیاری-علیرضا عزت ور، صدابردار و عکاس: محسن بیکی، روابط عمومی سیدمحمدصادق سیادت، طراح پوستر و بروشور: سیدمحمد حسینی اشاره کرد.

تئاتر فيزيكال “هذيان” از ٣١تيرماه دوره اول اجرای خود را در تماشاخانه موج نو واقع در خيابان شريعتی ، خيابان ميرداماد ، خيابان رودبار شرقی (شمالی) پلاك ٥٧ تماشاخانه موج نو ساعت ٢٠:٣٠ آغاز خواهد كرد و تا ١٢مرداد روی صحنه خواهد بود .

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?