اتهام جديد نيويورک پست به تارانتينو؛
تارانتينو برای كسب شهرت می‌گويد زندان بوده است

تارانتينو برای كسب شهرت می‌گويد زندان بوده استReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 1Rating:
هنردستان: نيويورک پست كوئنتين تارانتينو فيلمساز برنده اسكار را متهم به اين كرد كه به دروغ گفته زمانی را در زندان سپری كرده تا از این طریق خود را مردی سرسخت نشان دهد.
1926515
به گزارش هنردستان به نقل از گاردین، این روزنامه نیویورکی که تارانتینو را پس از حمله جنجالی‌اش به خشونت‌های پلیس نیویورک به عنوان دشمن شماره یک خود می‌شناسد، ادعا کرد هیچ سندی منبی بر این که این کارگردان تا کنون توسط مقامات حقوقی لس آنجلس دستگیر شده باشد وجود ندارد.

کارگردان سازنده «جانگوی رها شده» بارها و بارها در مصاحبه‌هایش گفته است که ۲۳ سال پیش مدتی را برای نپرداختن جریمه‌های ترافیکی در زندان لس آنجلس گذارنده بوده است.

حالا کاپیتان کریستوفر رید از مرکز پلیس لس‌آنجلس گفته است هیچ شواهدی مبنی بر این مساله وجود ندارد.

روزنامه نیویورک پست هم نوشته است تارانتینو نخستین بار گفت در سال ۱۹۹۲ و وقتی در حال آماده کردن فیلم «سگ های انباری» بوده مدتی را در زندان سپری کرده است. او گفته اگر ارتباطی با پلیس داشتم می‌توانستم سریع بیرون بیایم. یک بار هم در مصاحبه با پاریس وویس گفته بود: هشت روز برای هشدارهای ترافیکی در زندان ایالتی بودم و بعد با خودم فکر کردم، وای چه دیالوگی می‌تواند اینجا وجود داشته باشد. حتی می‌بینی آنها با تو مثل یک حیوان رفتار می‌کنند و هیچ کسی نمی خواهد با او مثل یک حیوان رفتار شود.

حالا پلیس لس‌آنجلس می گوید این فیلمساز تنها در سال ۲۰۰۰ با پلیس مساله داشت و ۸۷۱ دلار برای خشونت در هنگام رانندگی و رانندگی بدون گواهینامه جریمه شد. این مبلغ به جای یک بازداشت هشت روزه تعیین شده بود.

فیلم جدید تارانتینو با عنوان «هشت نفرت انگیز» روز کریسمس در سینماهای آمریکا اکران می‌شود و ۸ ژانویه در سینماهای بریتانیا روی پرده می‌رود. تارانتینو از حرف‌هایی که در تظاهرات ضد خشونت پلیس در ماه اکتبر بیان کرده، اظهار تاسف نکرده و گفته مقامات پلیس می‌توانند فیلم مرا تحریم کنند، اما به این معنی نیست که پلیس‌ها ضد من باشند، چون من کسی هستم که از افسرهای پلیس حمایت می‌کنم.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 + 5 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?