تاریخ طهران با «گذری در تهران» همراه مخاطبان

تاریخ طهران با «گذری در تهران» همراه مخاطبانReviewed by Khademi on Aug 15Rating:

هنردستان: شبکه رادیویی تهران با برنامه «گذری در تهران» در کوچه‌های قدیمی تهران همراه مخاطبان می‌شود.

به گزارش هنردستان؛ میثم کطائیان تهیه‌کننده برنامه‌های رادیویی، در خصوص محتوای برنامه رادیویی «گذری در تهران» گفت: این برنامه با ساختاری ترکیبی هر روز به مدت ده دقیقه به تاریخ مکتوب، شفاهی و گذرهای قدیمی شهر تهران می‌پردازد.

 

رادیو
وی ادامه داد: ما در هر برنامه تاریخ شفاهی قدیم شهر را اعم از بازار، میادین، کوچه‌ها و گذرهای کهن تهران بررسی می‌کنیم و با حضور گزارشگران این برنامه در هر منطقه، موزه و تمامی اماکن مهم آن محدوده را معرفی خواهیم کرد.

کطائیان پیرامون بخش‌های مختلف این برنامه رادیویی بیان کرد: در مدت محدود ده دقیقه‌ای «گذری در تهران»، با بررسی هر موضوع، نگاهی به اصطلاحات، فیلم های تاریخی و موسیقی ضربی تهران و آداب و رسوم مردم شهر خواهیم داشت. سعی می کنیم با گذر در تاریخ، نوستالژی خاصی را برای مخاطبان رادیو ایجاد کنیم.

تهیه‌کننده برنامه رادیویی «قند پارسی» افزود: در قسمتی دیگر گزارشگران برنامه به سطح شهر رفته و از تغییرات و اطلاعات به روز هر منطقه از تهران می‌گویند.

وی تاکید کرد: تمام هدف ما معرفی آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان تهران و شهرستان‌های حومه مثل شهر ری، ورامین و…  است.

کطائیان از همکاران و عوامل برنامه ساز «گذری در تهران» گفت: آلبرت کوچویی به عنوان مجری کارشناس و همچنین نویسنده در برنامه حضور دارد. همچنین گزارشگران زهرا افشار نژاد و الهام حاجی نژاد از ساعت 17:15 در «گذری در تهران» با ما همراه هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?