صدور احکام شورای هنری
تالار مولوی دی‌ماه بازگشایی می‌شود

تالار مولوی دی‌ماه بازگشایی می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 19Rating:
هنردستان: رییس تالار مولوی درباره زمان بازگشایی این تالار نمایشی که مراحل پایانی بازسازی خود را سپری می‌کند، اعلام کرد تمام تلاش‌ها بر این است که در نیمه دی‌ماه تالار مولوی بازگشایی شود.
IMG12252304

امیرحسین حریری درباره زمان بازگشایی تالار مولوی که طی ۲ سال گذشته به دلیل بازسازی و تعمیرات تعطیل بوده است گفت: پروژه بازسازی تالار مولوی رو به اتمام است و در حال اجرای مرحله تزیینات هستیم و بعضی از مراحل فنی و تجهیزات نیز در حال تست نهایی هستند.

وی ادامه داد: به زودی برنامه بازگشایی مجدد تالار مولوی و آغاز به کار این تالار نمایشی اعلام می‌شود.

رئیس تالار مولوی درباره زمان بازگشایی این مکان تئاتری، اظهار کرد: تمام سعی و تلاش‌مان بر این است که تالار مولوی در نیمه دی‌ماه سال جاری بازگشایی شود.

حریری درباره وضعیت انتخاب و معرفی اعضای شورای هنری تالار مولوی، یادآور شد: طی گفتگوهایی که با چهره‌های تئاتری و دانشگاهی داشتیم، اعضای شورای هنری تالار مولوی مشخص شده‌اند و تنها مرحله باقیمانده، صدور احکام اعضا است که به محض صدور احکام، اعضا معرفی می‌شوند.

وی افزود: این شورا که از ۷ چهره تئاتر دانشگاهی شکل گرفته، بر اساس آیین‌نامه تدوین شده تالار مولوی، اولویت‌های اجرایی و نمایش‌های مدنظر برای اجرا در تالار مولوی را انتخاب می‌کنند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دو + 8 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?