تبریک جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برای انتصاب رئیس جدید سازمان بسیج صدا و سیما

تبریک جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برای انتصاب رئیس جدید سازمان بسیج صدا و سیماReviewed by Khademi on Aug 13Rating:

 

هنردستان: محمد خزاعی دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با انتشار اطلاعیه‌ای انتصاب علی فروغی به ریاست سازمان بسیج صدا و سیما را تبریک گفت.

به گزارش هنردستان؛ متن این اطلاعیه به این شرح است:

جناب آقای فروغی/ رئیس محترم سازمان بسیج صدا و سیما

با سلام و دعای خیر/ احتراما انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت ریاست مرکز بسیج صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفته و آرزوی موفقیت و سربلندی شما را در این عرصه از خداومند متعال خواستاریم. بر این باوریم با شایستگی، ابتکار، روحیه جهادی و انقلابی، و تخصص شما در در حوزه‌های مختلف فیلم، سریال، موسیقی، برنامه سازی، کارهای رادیویی و تلویزیونی خواهید توانست منشاء خدمت و اثرگذاری ماندگار و تولیدات فاخر، نوآورانه و مبتکرانه  باشیم.

فیلم مقاومت

همچنین، وظیفه می‌دانیم به پاس همکاری‌ها و حمایت‌های بی‌شائبه عزیزان: دکتر جعفری و عاطفی از جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به عنوان قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی انقلاب و خدمات ارزنده و ماندگارشان قدردانی و سپاسگذاری نمایم.

چنانچه، استحضار دارید سازمان بسیج مستضعفین در هفته‌های پیش رو، همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را در پیش دارد که بی‌گمان، با مساعدت و حمایت حضرتعالی بیش از گذشته منشاء جریان‌سازی و تاثیرگذاری در حوزه گفتمان سازی انقلاب اسلامی و رونق و پویایی سینما و هنر کشور گردد. /محمد خزاعی دبیر جشنواره

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار “تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی” به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از 2 تا 9 مهرماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

منبع: روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?