در نمایشگاه مطبوعات
تخفیف ویژه برای رسانه‌های محلی و غرفه‌های برتر

تخفیف ویژه برای رسانه‌های محلی و غرفه‌های برترReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 20Rating:

هنردستان: با هدف حمایت از رسانه‌های استانی و محلی، این دسته از رسانه‌ها در صورت انتخاب غرفه‌های با متراژ پایه، از تخفیف ۶۵ درصدی و در صورت انتخاب متراژهای بیشتر، از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار خواهند شد.

به گزارش هنردستان، بعد از پالایش اطلاعات رسانه‌هایی که در وبسایت نمایشگاه پیش ثبت نام را انجام داده‌اند، متراژ غرفه‌های پایه اعلام و براساس آن تعرفه دریافتی از رسانه‌ها اعلام خواهد شد که بنابر تصمیم ستاد برگزاری، تمامی رسانه‌های بخش خصوصی از تخفیف ۵۰ درصدی نمایشگاه برخوردار خواهند شد.
همچنین اجاره بهای غرفه‌های بر‌تر بیستمین نمایشگاه مطبوعات (سال ۹۳) با ۵۰ درصد تخفیف برای حضور در نمایشگاه امسال محاسبه خواهد شد.
تا پایان روز شنبه ۲۸ شهریور و اولین روز از مهلت نهایی برای پیش ثبت نام بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، ۵۵۰ رسانه برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کردند.
علاوه بر رسانه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی نیز تا پایان روز دوشنبه ۳۰ شهریور ماه فرصت دارند برای حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، ثبت نام کنند.
همچنین آن دسته از رسانه‌ها که قصد اصلاح اطلاعات ثبت نام خود را دارند، نیز می‌توانند تا پایان روز دوشنبه با مراجعه به وبسایت نمایشگاه (pressexpo. ir)، اقدام کنند.
از آنجا که شرط حضور رسانه‌ها و انجام ثبت نام، تکمیل اطلاعات آنان در سامانه جامع رسانه‌های کشور (e-rasaneh. ir) است و با توجه به اینکه برخی رسانه‌ها فرایند تکمیل اطلاعات در این سامانه را انجام نداده‌اند و بعضا در ایام ثبت نام با مشکلاتی مواجه بوده‌ و نتوانستند برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کنند، وبسایت نمایشگاه در روزهای شنبه، ‌ یکشنبه و دوشنبه (۲۸، ‌۲۹ و ۳۰ شهریورماه) باز است تا شرایط برای حضور این دسته از رسانه‌ها در نمایشگاه فراهم شود.
رسانه‌هایی که قبل از مهر سال ٩٣ مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند، باید اطلاعات خود را در سامانه جامع رسانه‌ها به روز کنند تا برای ثبت نام در نمایشگاه با مشکلی مواجه نشوند.
ثبت نام قطعی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با امکان انتخاب محل غرفه توسط خود رسانه‌ها و به صورت الکترونیک در نیمه دوم مهرماه انجام خواهد شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ۱۶ تا ۲۲ آبان در مصلای بزرگ تهران برگزار می‌شود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع ابهامات احتمالی می‌توانند با ستاد برگزاری نمایشگاه مطبوعات به شماره تلفن ۸۴۰۹۵۱۷۵ و ۸۴۰۹۵۱۸۱ تماس بگیرند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 × 3 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?