تخلف «پردیس چهارسو» در اکران فیلم خارجی ادامه دارد

تخلف «پردیس چهارسو» در اکران فیلم خارجی ادامه داردReviewed by Khademi on Jul 26Rating:

هنردستان: پردیس سینمایی چهارسو همچنان به اکران فیلم خارجی ادامه می دهد این در شرایطی است که سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد هیچ تقاضایی برای اکران خارجی وجود ندارد.

به گزارش هنردستان؛ مدتی است پردیس های مختلف اکران فیلم های خارجی را که بدون هیچ توجهی و تنها تحت عنوان سینما تک به نمایش در می آورند. فیلم های خارجی وقتی در سینماها اکران می شود و سالن داران از اکران فیلم ها به صورت کامل منتفع می شوند و هیچ هزینه ای را بابت اکران فیلم ها پرداخت نمی کنند و تمام مبلغ بلیت فروشی متعلق به سینمای نمایش دهنده است.

پردیس چهاسو

این روند ادامه داشت تا شورای صنفی نمایش در هفته های گذشته سالن داران را موظف به دریافت مجوز از ارشاد همچنین دریافت مجوز از شورای صنفی نمایش کرد.

در هفته جاری نیز سخنگوی شورای صنفی نمایش از عدم درخواست اکران نمایش فیلم خارجی در سالن های سینمایی خبر داد اما متاسفانه سالن سینما چهارسو همچنان به فعالیت خود در خصوص اکران فیلم خارجی بدون دریافت مجوز اقدام کرده است .

این پردیس سینمایی که تنها چند سالن در اختیار دارد بهترین سانس های خود در ساعت 22 را به اکران فیلم خارجی اختصاص داده است و بدون در نظر گرفتن آئین نامه شورای صنفی نمایش فیلم های «جن گیر»، «احضار»، «از گور بازگشته»، «هشت نفرت انگیز» و «بتمن در برابر سوپر من» را در سانس های خوب سینما اکران می کند.

باید دید اداره کل ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش با این فعالیت پردیس سینمایی چهارسو چگونه برخورد خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?