تدارک شبکه دو برای تعطیلات آخر هفته

تدارک شبکه دو برای تعطیلات آخر هفتهReviewed by آزیتا لاجوردی on Aug 8Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی «صخره مرجانی»، پنجشنبه ۱۵ مرداد از ساعت ۸ از شبکه دو پخش می شود.

فيلم سينمايی«روز شيطان» به تهيه كنندگي سيدضياء هاشمی و كارگرداني بهروز افخمی نيز پنجشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۴ از اين شبكه روي آنتن مي رود.

اين فیم با بازي آتيلا پسيانی، علی دهکردی، عبدالرضا اکبری، محمد فيلی روي آنتن مي رود و داستان آن درباره يکی از گروهک‌های منافق در پاريس است كه طرحی برای براندازی در دست اجرا دارد،‌ مرحله نخست اين طرح وارد کردن تدريجی قطعات يک بمب اتمی کوچک است و مرحله ديگر جاسازی آن ها در داخل یک چمدان تا قبل از بازديد نمایندگان آژانس بين المللی انرژی هسته‌ای از تأسیسات اتمی ايران، جنب استاديوم يکصدهزار نفری آزادی منفجر کرده و با اين کار حکومت ايران را متهم به زير پا گذاشتن قراردادهای کنترل سلاح‌های هسته‌ای کنند.

انيميشن كمدي «پرندگان آزاد» نيز جمعه ۱۶ مرداد از ساعت ۸ براي كودكان و نوجوان پخش مي شود.

پرندگان آزاد با نام اصلي Free Birds نام پويانمايی محصول كشور آرژانتين است كه دنيل دی فليپو، گوستاوو جيانی به طور مشترك آن را كارگرداني كرده‌اند.

در خلاصه اين پويانمايي آمده:‌ جک پرنده، عاشق پرنده ديگري به نام فيتو مي شود، ‌در حالي كه فيتو نه تنها علاقه اي به جك ندارد بلكه مدام چهره او را مسخره مي كند.تا اينكه فيتو هنگام پرواز در جنگل توسط افرادی از طرف کمپانی Puertas شکار می شود و همين مسئله ماجراهاي جالبي را رقم مي زند.

شبكه دو همچنين جمعه ۱۶ مرداد از ساعت ۱۴:۳۰ فيلم سينمايي «رسيدن به اوج» ساخته جيمی دورهام را روي آنتن مي فرستد.

«رسيدن به اوج» با نام اصلي Winning Favor قصه جوانی است که از کودکی عاشق ورزش بسکتبال بوده و برای رسيدن به قهرمانی تلاش مي كند.

فيلم سينمايی «دوربين مخفی» ‌به كارگرداني برايان گورِس هم جمعه ۱۶ مرداد ساعت ۲۳ روي آنتن شبكه دو مي‌رود.«دوربين مخفی» به تهيه کنندگی مانوئل کوربی محصول سال ۲۰۰۷ اسپانيا است و با بازي دين کين، لوسيا جيمنزو آرنولد وسلو پخش مي شود.

داستان اين فيلم درباره خبرنگار يک شبکه اسپانيايی است كه همیشه به دنبال سوژه‌های پرخطر و هيجان انگيز است. او در پی کشته شدن برادرش در يک هتل و مشکوک شدن به ماجرا، به دنبال پيدا کردن حقيقت می‌رود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سه + 8 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?