مهدی گلستانه نگارش «تشویش » را به پایان رساند
تشویش اواسط تابستان کلید می‌خورد

تشویش اواسط تابستان کلید می‌خوردReviewed by آزیتا لاجوردی on May 28Rating:

هنردستان:مهدی گلستانه کارگردان سینما که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران با فیلم سینمایی «نقطه کور» حضور داشت گفت:‌ فیلم سینمایی «نقطه کور»، در حال حاضر آماده اکران است. این فیلم سینمایی بدون هیچگونه ممیزی پروانه نمایش گرفت دقیقاً همان فیلمی که در جشنواره به نمایش درآمد و در زمان اکران نیز به روی پرده سینماها می‌رفت. خدا را شکر نه در جشنواره و نه در اکران عموم هیچگونه اصلاحیه‌ای مورد توجه فیلم نبود.

به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ این کارگردان جوان درباره فعالیت‌های اخیرش گفت:‌ نگارش فیلمنامه‌ای را به عنوان «تشویش» به پایان رساندم برای این فیلم درخواست پروانه ساخت دادم و منتظرم تا بلافاصله بعد از صادر شدن آن وارد پیش‌تولید شویم. به محض اینکه پروانه ساخت صادر شد، در بازه زمانی یک ماهه وارد پیش‌‌تولید می‌شویم و بعد از آن به سرعت فیلمبرداری «تشویش»‌را آغاز خواهیم کرد.

مهدی گلستانه

گلستانه در ادامه درباره فیلمش گفت:‌ «تشویش» یک ملودرام عاشقانه است که بر خلاف فیلم قبلی‌ام «نقطه کور»، مربوط به بستر خانواده نمی‌شود؛ بلکه شاهد اتفاقی در اجتماع هستیم. ماجرای این فیلم درباره سه نوجوان است که نخبه‌های موسیقی هستند و باید در یک فرصت کم پول بسیار کلانی را فراهم کنند که در ادامه وارد یکسری از اتفاقات می‌شوند.

وی درباره انتخاب بازیگرانش نیز گفت:‌ از بازیگران چهره در سایر نقش‌ها استفاده خواهیم کرد اما برای اینکه در سینما سه نوجوان بازیگر که مد نظر دارم و البته به موسیقی هم باید تسلط داشته باشند نداریم، فراخوانی را اعلام کردیم تا بتوانم از میان علاقه‌مندان بازیگران مد نظرم را انتخاب کنم. طبق برنامه‌ریزی‌های که کرده‌ایم اواسط تابستان کلید می‌خورد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?