گفتگوی هنردستان با گزارشگر جنگ کوزوو
تشکر: تجربیات گذشتگان و به روز بودن تضمین اجرای موفق است

تشکر: تجربیات گذشتگان و به روز بودن تضمین اجرای موفق استReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 23Rating:

هنردستان: اگر مجریان جوان از تجربیات گذشتگان استفاده کنند و خود را با مطالعه و دیدن اجراهای مختلف در سطح دنیا به روز رسانی کنند موفقیت بیشتری به دست می آورند.

هنردستان: بهروز تشکر مجری برنامه های مختلف رسانه ملی در خصوص اجرای برنامه ها گفت: اجراها و فضای آن با هم متفاوتند. استیج ها بر حسب موضوع اعم از برنامه رونمایی آلبوم یا یادواره شهدا ویژگی های خاص خود را می طلبد. در برنامه تلویزیونی موضوع سیاسی، اقتصادی، خانواده و سرگرمی اجرای دیگری می خواهد. اجرای رادیویی سخت تر از همه هست چون در یک برنامه رادیویی شما قاعده تصویر را ندارید و به گونه ای باید اجرا کنید که شنونده احساس کند تصویر گفته هایتان را دریافت می کند.

dq0t_11

این مجری سیما افزود: اجرا اگر تلویزیونی باشد به فیزیک ربط دارد چون در تلویزیون نوع و جنس صدا حتی رادیویی برای اجرا حواس بیننده را پرت می کند. فیزیک، صورت مناسب و استفاده از ارتباطات غیر کلامی از اصلی ترین ویژگیهایی است که یک مجری باید در اجرای برنامه تلویزیونی رعایت کند به غیر از این که در حال اجرای چه نوع برنامه تلویزیونی است. ما در حال حاضر مجریان خیلی خوبی داریم که برنامه های مختلفی را اجرا می کنند.

تشکر در خصوص شرایط کاری خود اظهار کرد: من انواع اجراها را داشتم، رادیو را هیچ وقت ترک نکردم ولی در تلویزیون برنامه های خانواده را بیشتر ترجیح می دهم که در حال حاضر برنامه «به خانه بر می گردیم» را اجرا می کنم. فکر می کنم بعد از 24 سال به آنجا که دوست داشتم رسیدم.

گزارشگر رسانه در جنگ کوزوو ادامه داد: فراز و نشیب های زیادی در این مدت داشتم و از خبر کار خود را شروع کردم. در جنگ های مختلف دنیا اعم از کوزوو، عراق و افغانستان در فضای خبری بودم. در برنامه های رادیویی، سیاسی، اقتصادی و تولیدی بودم اما چیزی که در حال حاضر اجرا می کنم اوج کارم است و آرامش خاصی هم می طلبد.

تشکر در پایان گفت: از سالیان دور تا کنون شاهد ورود مجریان جدید و جوان به عرصه اجرا بودیم اما آنهایی موفق تر هستند که از تجربیات گذشتگان استفاده کنند و خود را با مطالعه و دیدن اجراهای مختلف در سطح دنیا به روز رسانی کنند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?