حاشیه‌های اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم
تصویر خانواده‌های شهدای «مدافع‌حرم» آذین بخش قاب دوربین‌ها شد

تصویر خانواده‌های شهدای «مدافع‌حرم» آذین بخش قاب دوربین‌ها شدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 31Rating:

 هنردستان: اجرای گروه سرود ارغوان توسط جمعی از نوجوانان برای ارج نهادن به جایگاه شهدای «مدافع‌حرم» از بخش های جالب توجه آیین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم بود.

به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ ورودخانواده های شهدای مدافع حرم از شهرها و مناطق مختلف کشورمان در حالی که عکس عزیزان شهید خود را در دست داشتند، از صحنه های دیدنی آیین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم بود.

 

شهدای حرم

اجرای آیین اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم را محمد جعفر خسروی برعهده داشت.

در مراسم معرفی برگزیدگان جشنواره فیلم مدافعان حرم بیش از 10 شبکه تلویزیونی و همچنین شبکه های رادیویی مختلف به پوشش این رویداد پرداختند.

شهدای حرم

نمایش کلیپ های منتخب آثار شرکت کنندگان و بخشی از گفت و گوهای خانواده های شهدای مدافع حرم از آیتم هایی بود که در مراسم پایانی جشنواره فیلم مدافعان حرم نمایش داده شد.

دبیر جشنواره همچنین در این مراسم خبر داد فیلم های منتخب جشنواره در یک یا دو سالن سینمایی بعد از پایان جشنواره برای عموم مردم نمایش داده شد و همچنین از همکاری صداوسیما برای پخش پکیجی از آثار برگزیده این جشنواره گفت.

اجرای گروه سرود ارغوان توسط جمعی از نوجوانان برای ارج نهادن به جایگاه شهدای مدافع حرم از بخش های جالب توجه آیین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم بود.

این مراسم با استقبال گسترده ای از سوی شخصیت های سیاسی و چهره های اجتماعی و فرهنگی و هنری  رو به رو شد. به طوری که جمع کثیری از مهمانان ایستاده به تماشای این مراسم پرداختند

علی فروتن یکی از عموهای فیتیله ای به نیابت از همه بچه های ایران زمین بر دستان فرزندان همیشه منتظر شهید بوسه زد.

ابوالقاسم طالبی که تمایل چندانی برای حاضر شدن روی سن نداشت به دعوت مجری برای اهدای جوایز برگزیدگان در میان سایر چهره ها حاضر شد.

تجمع عکاسان و خبرنگاران در هنگام اهدای جوایز و سخنرانی مهمانان مقابل سن حکایت از بازتاب و پوشش رسانه ای گسترده این مراسم داشت.

شهدای حرم

آیین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم با گرفتن عکس یادگاری هنرمندان و چهره ها با فیلمسازان و خانواده های شهدای مدافع حرم پایان یافت.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?