تعداد سالن‌های نمایش «محمدرسول الله» در ترکیه افزایش پیدا کرد

تعداد سالن‌های نمایش «محمدرسول الله» در ترکیه افزایش پیدا کردReviewed by Khademi on Oct 30Rating:

هنردستان: مدیرعامل دفتر پخش نورتابان با اشاره به اکران موفق فیلم «محمدرسول الله» در ترکیه گفت: با اتمام دوبله عربی، فیلم در کشور عراق و داغستان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش هنردستان؛ محمدرضا صابری مدیر عامل دفتر پخش نورتابان درباره تعداد سالن ‌سینماهای کشور ترکیه که به فیلم «محمدرسول الله» اختصاص یافته و استقبال مخاطب گفت: طبق توافقی که با کمپانی پخش کننده فیلم صورت گرفته تعداد سینماهای فیلم  ظرف دو هفته افزایش خواهد یافت و 900 سالن می‌رسد اما با توجه به اقبال بسیار خوب مخاطبین از فیلم این مدت زمان تقلیل خواهد یافت و ظرف چند روز آینده تعداد سینماها افزایش می یابد.

محمد رسول الله

وی درباره اقبال مخاطب تسنن از فیلم گفت: بسیاری از مخاطبین با توجه به جوسازی هایی که علیه فیلم توسط گروه های وهابی و تکفیری صورت گرفته بود احساس می‌کردند چهره حضرت در فیلم به نمایش درآمده اما وقتی فیلم را دیدند بسیار خرسند بودند از اینکه چهره نشان داده نشده است. بهترین نوع تبلیغ در سینما به اصطلاح دهان به دهان است که در مورد فیلم «محمد رسول الله» همین اتفاق را شاهد هستیم. هم اینک تعداد سالن ها 378 است که ظرف روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل دفتر نورتابان درباره اکران فیلم در کشورهای دیگر توضیح داد: با اتمام دوبله عربی فیلم از 20 آبان ماه با حضور رئیس جمهور داغستان و مجید مجیدی و تعدادی از بازیگران فیلم در این کشور رونمایی و اکران می شود و اولین اکران فیلم در کشور عراق 27 آبان ماه درشهر بغداد در سالن هزار نفری «الوطن» خواهد بود.

وی درباره اکران فیلم در شهرهای دیگر مذهبی این کشور گفت: متاسفانه کشور عراق سالن های مجهزی برای اکران ندارد اما کمپانی که پخش فیلم را برعهده دارد سالن هایی در کربلا  و نجف تجهیز می کند تا بتوان فیلم را در آن سالن ها نیز اکران کرد.

صابری درباره دوبله عربی و ترکی فیلم گفت: بهترین دوبلورها فیلم «محمد رسول الله» به زبان ترکی و عربی دوبله کردند و همزمان با اکران ترکیه در آینده نزدیک اکران دیگر کشورها نیز آغاز خواهد شد.

منبع:خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?