تعیین دبیر پنجمین رویداد «۱۰ روز با عکاسان»

تعیین دبیر پنجمین رویداد «۱۰ روز با عکاسان»Reviewed by Khademi on Oct 22Rating:

هنردستان: سید عباس می‌رهاشمی با رای و نظر هیات مدیره انجمن عکاسان ایران و حکم رییس انجمن به عنوان دبیر پنجمین دوره رویداد «۱۰ روز با عکاسان» منصوب شد.

به گزارش  هنردستان؛ پنجمین رویداد «۱۰ روز با عکاسان» از سوی انجمن عکاسان ایران و با مشارکت انجمن‌ها و تشکل‌های عکاسی و عکاسان کشور از ۱۹ تا ۲۸ آذرماه امسال برگزار خواهد شد و سید عباس می‌رهاشمی به عنوان دبیر این دوره از این رویداد معرفی شد.

انجمن عکاسان ایران

۱۰ روز با عکاسان از رویدادهای فراگیر عکاسی است که با هدف تقویت ارتباط عکاسی و جامعه، با نگاه فراگیر و تخصصی و حرفه‌ای و مشارکت عکاسان کشور هر سال توسط انجمن عکاسان ایران برگزار می‌شود.

سید عباس میرهاشمی متولد ۱۳۴۱، عکاس، دارای درجه یک هنری از شورای ارزشیابی هنرمندان کشور و عضو هیات موسس انجمن عکاسان ایران است و سابقه عضویت در هیات مدیره انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و مدیریت این انجمن و شورای سیاستگذاری دوره اول تا ششم جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر و دبیری چهار دوره این جشنواره را دارد.

می‌رهاشمی تاکنون جشنواره‌های متعدد عکاسی و هنری را مدیریت و داوری کرده است و مدیریت محتوایی و هنری نشر کتاب‌های عکس در زمینه دفاع مقدس را در کارنامه خود دارد.

منبع: ایلنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?