تغییرات مدیریتی در شبکه یک سیما

تغییرات مدیریتی در شبکه یک سیماReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 26Rating:

هنردستان: علیرضا برازش در احکامی جداگانه قائم مقام مدیر شبکه یک سیما و مدیر گروه معارف اسلامی را منصوب کرد.

به گزارش هنردستان  به نقل از مهر؛ مدیر شبکه یک در حکمی کامبیز اخوان صفا را به عنوان قائم مقام شبکه منصوب کرد. در این حکم بر ایجاد ارتباط مناسب با بخش های برون شبکه ای در جهت پیشبرد اهداف شبکه ملی و شناسایی و پشتیبانی از ایده های نو در بهره گیری حداکثری از ظرفیت رسانه های مکمل و فضای مجازی با همکاری سایر مدیران و کارشناسان تاکید شده است. علیرضا برازش همچنین در این حکم کامبیز اخوان صفا را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست تامین برنامه شبکه یک منصوب و از تلاش های محسن همتی نژاد در دوره مدیریت تامین برنامه قدردانی کرد.

انتصاب

مدیر شبکه یک در حکم دیگری حجت الاسلام والمسلمین حسین رحیم زاده خراسانی را به سمت مدیر گروه معارف اسلامی شبکه یک سیما منصوب و از تلاش ها و خدمات حجت الاسلام والمسلمین رضا جعفری در دوران تصدی مدیریت این گروه قدردانی کرد. در این حکم بر بهره گیری از همکاری و همراهی اندیشمندان و هنرمندان دین آگاه و بهره جویی از میراث عظیم قرآن، حدیث و سیره پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم اجمعین در گسترش فرهنگ ناب اسلامی و تحقق اهداف رسانه ملی تاکید شده است.

چهارشنبه دوم تیر ماه نیز با حکم مرتضی میرباقری معاون محترم سیما، امیرحسین آشتیانی پور به سمت مدیرگروه فیلم و سریال شبکه یک سیما منصوب شد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?