تماشاخانه استاد انتظامی میزبان سه نمایش جدید

تماشاخانه استاد انتظامی میزبان سه نمایش جدیدReviewed by Khademi on Aug 13Rating:

هنردستان: تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به استقبال سه نمایش جدید می‌رود.

به گزارش هنردستان؛ سه اثر نمایشی «سیه­ نامه باستان» به کارگردانی هادی حوری، «چار و سی» به کارگردانی خسرو امیری و «درها و دیوارها» به کارگردانی بهار رضی‌زاده از یکشنبه 24 مرداد در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به روی صحنه می‌روند.

نمایش «سیه ­نامه باستان» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری روایتی با اقتباس از شاهنامه را طرح می‌کند. در این نمایش مرتضی زارع و فرامرز قلیچ خانی به ایفای نقش خواهند پرداخت و هلیا میرهادی طراحی صحنه و لباس و ساخت آکسسوار، محسن صمیمی فیلمبرداری و مولتی مدیا و مرشد محمد جواد خرمی آواز و ضرب و زنگ زورخانه را برعهده دارند.

سیه نامه باستان

نمایش «سیه نامه باستان» تا 17 شهریور هر روز ساعت 17:30 به روی صحنه می‌رود.

نمایش دیگری که در ساعت 19:30 در تماشاخانه استاد انتظامی پذیرای مخاطبان خواهد بود، نمایش «چار و سی» به نویسندگی و کارگردانی خسرو امیری است.

چاروسی

در این نمایش کورش شاهونه به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کند. از دیگر عوامل این نمایش می­توان به رسول کاهانی به عنوان دراماتورژ، محمد فرشته نژاد به عنوان آهنگساز و بهار ارجمند به عنوان تهیه کننده یاد کرد. این نمایش تا 17 شهریور به روی صحنه خواهد بود.

«درها و دیوارها» به کارگردانی بهار رضی‌زاده که از ساعت 21 به روی صحنه خواهد رفت، آخرین نمایش از مجموعه نمایش­های نیمه تابستان تماشاخانه استاد انتظامی خواهد بود.

درو دیوارها

در این نمایش مرضیه بدرقه، مهدی حسینی نیا و شوکا کریمی به ایفای نقش می‌پردازند. امیرحسین دوانی به عنوان طراح صحنه، سیاوش پاکره به عنوان نویسنده، علیرضا حبیبی به عنوان طراح نور، فربد مایین به عنوان ساخت موسیقی و مهرداد بهاالدینی به عنوان تهیه کننده، این اثر را همراهی می‌کنند.

منبع: روابط عمومی خانه هنرمندان ایران

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?