راستین:
تماشای فیلم‌های جشنواره جهانی فجر فقط با بلیت امکان‌پذیر است

تماشای فیلم‌های جشنواره جهانی فجر فقط با بلیت امکان‌پذیر استReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 9Rating:

هنردستان: راستین می‌گوید کسانی که تقاضای تماشای فیلم‌های جشنواره جهانی فیلم فجر را دارند باید برای هر سانس بلیت تهیه کنند و بلیت‌فروشی به شکل سری و تعدای وجود ندارد.

49

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا رضا میرکریمی (دیبر جشنواره جهانی فیلم فجر) اعلام کرده است که بیش از 4 هزار نفر برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر ثبت نام کرده‌اند و این آمار این سوال را بوجود می‌آورد که باتوجه به ظرفیت سینما چارسو چگونه این افراد می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

شادمهر راستین (مسئول باشگاه هواداران سی و چهارمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر) درباره این مسئله می‌گوید: مجموع سالن‌های سینمای  چارسو هزار نفر ظرفیت دارد و هر فردی که می‌خواهد به تماشای فیلم‌ها بنشیند باید بلیت تهیه کند.

وی ادامه داد: به هیچ عنوان بلیت سانس‌ها به صورت سری فروخته نمی‌شود و اینکه یک نفر  تمام بلیت‌ها را خریداری کرده باشد و دائم بنشیند در سالن فیلم ببیند؛ اصلا وجود ندارد بلکه هر فرد می‌تواند حداکثر 4 بلیت در روز خریداری کند.

 راستین افزود: 50 درصد ظرفیت هر سانس نمایش برای افرادی است که ثبت‌نام کرده‌اند و 50 درصد بقیه ظرفیت سالن  برای خبرنگاران، مهمانان ویژه، خانه سینما و… است. وقتی سانس تمام می‌شود همه باید خارج شوند و برای سانس بعد دوباره بلیت تهیه کنند.

 وی افزود: از مجموع بیش از  4 هزار نفری که در باشگاه ثبت‌نام کرده‌اند 2 هزار نفر تأیید می‌شوند که از این 2 هزار نفر، هزار نفر می‌توانند بلیت بخرند که بر اساس پیش‌بینی ما حدود 500 نفر در روز در چارسو حضور دارند.

 راستین  ادامه داد: 50 درصد سهیمه که شامل خبرنگاران، مهمانان و بخش دارالفنون است؛ نیز برایشان بلیت تهیه می‌شود یا خودشان باید بلیت بگیرند و فقط یک سهمیه ده درصدی ویژه برای مهمانان و داوران ویژه است که در دست خود دبیر است.

وی افزود: اگر این مهمانان نیز  5 دقیقه دیر وارد سالن شوند مسئول سالن می‌تواند اجازه بدهد سایر افرادی که در صف هستند وارد سالن شوند.

 راستین درباره قیمت بلیت سانس‌ها گفت: البته قیمت بلیت‌ها اعلام نشده است ولی برای اعضائ باشگاه بین 50 الی 70 درصد باتوجه به دانشجو بودن یا محقق بودن یا فعالیتی که دارند؛ تخفیف درنظر گرفته شده و قیمت متغییر است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?